Jeśli InLinkz jest dla Ciebie czymś nowym, to przygotowałam krótki poradnik, aby wspomóc Ciebie w dodawaniu zgłoszeń do wyzwań sklepu Świat Pasji na blogu Kreatywnym.

Żeby dodać zgłoszenie do wyzwania należy przede wszystkim, jeśli dodajesz zdjęcie z Facebooka, sprawić aby było ono dostępne publicznie. By tego dokonać powinnaś podczas dodawania wpisu na swój profil Facebook wybrać opcję wpisu “publicznego” tak jak poniżej.

Jeśli zdjęcie pochodzi z bloga, oczywiście nie trzeba tego robić, lecz należy pamiętać aby pobrać link bezpośrednio do wpisu, a nie do całości bloga.

 

Przystępujemy więc do dodania swojego zgłoszenia do wyzwania. Kliknij w przycisk aplikacji InLinkz, który wygląda następująco

Po jego wybraniu pokaże Ci się ekran logowania, gdzie należy się zalogować używając konta (do wyboru) Facebook, Google lub konta InLinkz.

inLinkz - logowanie

Po zalogowaniu się, ponownie ukaże Ci się przycisk umożliwiający dodanie zgłoszenia do wyzwania.

Kliknij w Add Link i ukaże Ci się takie okno.

inLinkz - wybór lokalizacji

Teraz polu Link wklej adres swojego wpisu, strona przeładuje się i zobaczysz więcej opcji. Następnie w polu Caption wpisz swój nick lub zostaw nazwę wpisu, która podświetli się z automatu. Kolejnym krokiem jest wybranie z załadowanych plików zdjęcia, które ma reprezentować Twoje zgłoszenie.

inLinkz - wybór zdjęcia

Zaznacz “ptaszka” jak na zdjęciu powyżej (należy wyrazić zgodę na warunki InLinkz), naciśnij Save i to wszystko.

Teraz tylko pozostaje czekać na wygraną w wyzwaniu 🙂