Jeśli InLinkz jest dla Ciebie czymś nowym, to przygotowałam krótki poradnik, aby wspomóc Ciebie w dodawaniu zgłoszeń do wyzwań na blogu Kreatywnym.

Żeby dodać zgłoszenie do wyzwania należy przede wszystkim, jeśli dodajesz zdjęcie z Facebooka, sprawić aby było ono dostępne publicznie. By tego dokonać powinnaś podczas dodawania wpisu na swój profil Facebook wybrać opcję wpisu “publicznego” tak jak poniżej.

Jeśli zdjęcie pochodzi z bloga, oczywiście nie trzeba tego robić, lecz należy pamiętać aby pobrać link bezpośrednio do wpisu, a nie do całości bloga.

 

Przystępujemy więc do dodania swojego zgłoszenia do wyzwania. Kliknij w przycisk aplikacji InLinkz, który wygląda następująco

Po jego wybraniu pokaże Ci się ekran logowania, gdzie należy się zalogować używając konta (do wyboru) Facebook, Google lub konta InLinkz.

Po zalogowaniu się, ponownie ukaże Ci się przycisk umożliwiający dodanie zgłoszenia do wyzwania.

Kliknij w Add Link i ukaże Ci się takie okno.

Teraz polu Link wklej adres swojego wpisu, strona przeładuje się i zobaczysz więcej opcji. Następnie w polu Caption wpisz swój nick lub zostaw nazwę wpisu, która podświetli się z automatu. Kolejnym krokiem jest wybranie z załadowanych plików zdjęcia, które ma reprezentować Twoje zgłoszenie.

Zaznacz “ptaszka” jak na zdjęciu powyżej (należy wyrazić zgodę na warunki InLinkz), naciśnij Save i to wszystko.

Teraz tylko pozostaje czekać na wygraną w wyzwaniu 🙂