Jesteś początkującą rękodzielniczką / crafterką? Szukasz informacji o technice która Ciebie fascynuje? Zainteresowały Ciebie treści publikowane na blogu? Pomyślałam sobie, że może zechciałabyś poznać ekipę, która pisze te treści. Kto tworzy ten blog?

Koordynator i pomysłodawca bloga:

Kamila Pietroń (Kufer Pełen Skarbów)

Rękodzielnictwem zajmuję się odkąd pamiętam – mój ulubiony przedmiot w szkole to ZPT (zajęcia praktyczno-techniczne). Próbowałam wielu twórczych technik takich jak: haft krzyżykowy (w czasie mojej fascynacji tą techniką czynnie – przez kilka lat – uczestniczyłam w projekcie Kołderka za jeden uśmiech), tworzenie biżuterii (koralikowanie, haft krzyżykowy, wire wrapping, kumihimo, sutasz itp.), techniki papierowe (scrapbooking, cardmaking, quilling, origami itp), szycie (głównie lalki i maskotki), mediowanie (art journaling, mixed-media, altered art), filcowanie, masy plastyczne, a także decoupage i szydełko – ale te dwie ostatnie, to chyba nie moja bajka 😉 .
Ponieważ nie lubię stagnacji, to wciąż chcę próbować czegoś nowego. Jednak wciąż najlepiej czuję się w scrapbookingu. Uwielbiam też nadawać nowe życie zapomnianym przedmiotom (altered art). Lubię tworzyć biżuterię, a gdy mam zły nastrój to chętnie sięgam po mój art journal, gdzie oddaję się zapomnieniu. Możesz mnie znaleźć na blogu: Kufer Pełen skarbów i na fanpage o tej samej nazwie oraz na serwisie instagram: @kuferpelenskarbow

Kto tworzy ten blog

Craft Drużyna, czyli grupa inspiracyjna i redaktorzy w jednym:

Agnieszka Mirkowska

Cześć,
nazywam się Aga Mirkowska, a w sieci można mnie znaleźć jako Scrapeciarnia. Rękodziełem zajmuję się od bardzo dawna. Zaczynałam od decoupage, a od jakiś 2 lat moje serce wybrało scrapbooking i mixed media. Uwielbiam tworzyć warstwowe kartki oraz LO na bazach hdf. Kocham shakery i embossing, a szczegółów dowiecie się już niedługo z wpisów na Blogu Kreatywnym.
Można mnie znaleźć tu:
– Instagram instagram.com/scrapeciarnia
– Facebook facebook.com/scrapeciarnia
– YT https://tiny.pl/t424c
– blog scrapeciarnia.blogspot.com

Dominika Kowalczyk (Domi)

Cześć, tu Domi!
Jestem żoną Kuby i mamą Wiki, socjologiem z zawodu i kadrową z wyboru, pochodzę z okolic Kołobrzegu. Moje scrapowe przygody możecie oglądać na fanpage Zręczna Manufaktura.
Zajmuję się głównie cardmakingiem, choć wszelkie pudełka i albumy nie są mi straszne, a jednocześnie lubię poznawać nowe formy i techniki. Choć rękodziełem zajmuję się niedługo, to tkwi we mnie artystyczna dusza. Przez osiem ostatnich lat zajmowałam się prowadzeniem bloga kulinarnego i fotografią kulinarną z nim związaną, a już w wieku 5 lat przerabiałam kilogramy plasteliny na figurki.

Magdalena Antosik

Na imię mam Magda i po długiej przerwie wróciłam tworząc blog Cardmaking Dream Big Znajdziecie mnie również na facebookowym fanpage’u o tej samej nazwie 🙂

Rękodziełem zajmuję się chyba od zawsze. Jako mała dziewczynka zakochana w hafcie krzyżykowym tworzyłam swoje pierwsze obrazy z końmi bez wytchnienia. Następnie szukając jednak czegoś jeszcze innego poznałam świat decoupage, biżuterii z żywicy. Jednak to scrapbooking, cardmaking i prace mixmedia wciągnęły mnie na dobre i tworzę je już od ponad dziesięciu lat dla siebie, dla najbliższych, ale i dla tych, którzy cenią sobie coś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Poza tym uwielbiam wyzwania, fotografię, motoryzację, a także słońce i wiatr w moich włosach, kiedy galopuję po bezkresach łąk i nad pobliską rzeką. Na co dzień jestem wesoła i uśmiechnięta. 

Magdalena Kamińska (Magda Kam)

Praca z papierem jest dla mnie najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Uwielbiam wyczarowywać coś z niczego, ostatnio upodobałam sobie kartki, ale na tym nie poprzestaję, chętnie robię tagi, LO, albumy a nawet popełniam mixed media i art journale. A jeszcze jest wiele technik do poznania i przetestowania. Moje miejsce w sieci – Magda Kam scrap oraz instagram: @magdakamcreates

Ola Wu

Mam na imię Ola, moje miejsce w wirtualnym świecie to blog Żeby było kolorowo.
Moją pasją od kilku lat jest ozdabianie przedmiotów, malowanie, klejenie, nadawanie im nowego wyglądu, albo nowego życia. Zaczęłam od decoupage i dotąd, modyfikowany na wiele sposobów, to on jest podstawą większości moich twórczych działań. Zazwyczaj tworzę rzeczy użytkowe, dekoracje do domu, lub pamiątkowe prezenty dla dzieci i dorosłych. Czasem sięgam po tkaniny i szyję albo biorę się za renowację niewielkich mebli. Szukam sposobu, aby dać komuś radość, a sobie pełen relaks.

HandKate

Cześć
Po dłuższej przerwie powracam do Craft Drużyny z czego ogromnie się cieszę.
Jako rękodzielnik z kilkuletnim stażem pragnę Cię inspirować, uczyć nowych technik, a także udowadniać, że nie trzeba wiele by stworzyć piękny przedmiot z “niczego”.
W moich wpisach znajdziesz treści dotyczące scrapbookingu, cardmakingu, flowermakingu, a także mixed media.
Moja głowa jest pełna pomysłów i mam nadzieję, że je w Tobie zaszczepię.
Już dziś zapraszam Cię na nadchodzące wpisy, które stworzę specjalnie dla Ciebie! Dodatkowo znajdziesz mnie na FB jako Handkate Kasia Tworzy (https://m.facebook.com/HandKasia/) oraz na YouTube pod tą samą nazwą (https://www.youtube.com/channel/UC_okAh_g0QdHHw7sTJLnuMA)

Kto tworzy ten blog?

Tworzyły dla nas:

Kto tworzy ten blog?
Reasumując jeśli i Ty chciałabyś kiedyś dołączyć do naszej drużyny, to koniecznie zgłoś się koniecznie przy kolejnym naborze, może to właśnie Ciebie szukamy 😀 Bez wątpliwości pozostaje to, że każda kreatywna dusza znajdzie u nas miejsce.