Jesteś początkującą rękodzielniczką / crafterką? Szukasz informacji o technice która Ciebie fascynuje? Zainteresowały Ciebie treści publikowane na blogu? Pomyślałam sobie, że może zechciałabyś poznać ekipę, która pisze te treści. Kto tworzy ten blog?

Koordynator i pomysłodawca bloga:

Kamila Pietroń (Kufer Pełen Skarbów)

Rękodzielnictwem zajmuję się odkąd pamiętam – mój ulubiony przedmiot w szkole to ZPT (zajęcia praktyczno-techniczne). Próbowałam wielu twórczych technik takich jak: haft krzyżykowy (w czasie mojej fascynacji tą techniką czynnie – przez kilka lat – uczestniczyłam w projekcie Kołderka za jeden uśmiech), tworzenie biżuterii (koralikowanie, haft krzyżykowy, wire wrapping, kumihimo, sutasz itp.), techniki papierowe (scrapbooking, cardmaking, quilling, origami itp), szycie (głównie lalki i maskotki), mediowanie (art journaling, mixed-media, altered art), filcowanie, masy plastyczne, a także decoupage i szydełko – ale te dwie ostatnie, to chyba nie moja bajka 😉 .
Ponieważ nie lubię stagnacji, to wciąż chcę próbować czegoś nowego. Jednak wciąż najlepiej czuję się w scrapbookingu. Uwielbiam też nadawać nowe życie zapomnianym przedmiotom (altered art). Lubię tworzyć biżuterię, a gdy mam zły nastrój to chętnie sięgam po mój art journal, gdzie oddaję się zapomnieniu. Możesz mnie znaleźć na blogu: Kufer Pełen skarbów i na fanpage o tej samej nazwie oraz na serwisie instagram: @kamila_pietron oraz YouTube: CraftLady

Kto tworzy ten blog

Craft Drużyna, czyli grupa inspiracyjna i redaktorzy w jednym:

Magdalena Kamińska (Magda Kam)

Praca z papierem jest dla mnie najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Uwielbiam wyczarowywać coś z niczego, ostatnio upodobałam sobie kartki, ale na tym nie poprzestaję, chętnie robię tagi, LO, albumy a nawet popełniam mixed media i art journale. A jeszcze jest wiele technik do poznania i przetestowania. Moje miejsce w sieci – Magda Kam scrap oraz instagram: @magdakamcreates

HandKate

Cześć
Po dłuższej przerwie powracam do Craft Drużyny z czego ogromnie się cieszę.
Jako rękodzielnik z kilkuletnim stażem pragnę Cię inspirować, uczyć nowych technik, a także udowadniać, że nie trzeba wiele by stworzyć piękny przedmiot z “niczego”.
W moich wpisach znajdziesz treści dotyczące scrapbookingu, cardmakingu, flowermakingu, a także mixed media.
Moja głowa jest pełna pomysłów i mam nadzieję, że je w Tobie zaszczepię.
Już dziś zapraszam Cię na nadchodzące wpisy, które stworzę specjalnie dla Ciebie! Dodatkowo znajdziesz mnie na FB jako Handkate Kasia Tworzy (https://m.facebook.com/HandKasia/) oraz na YouTube pod tą samą nazwą (https://www.youtube.com/channel/UC_okAh_g0QdHHw7sTJLnuMA)

Joanna Sta


Dzień bez działania jest dniem straconym. Uwielbiam to uczucie, gdy biorę do ręki nowy arkusz papieru, przewracam go w rękach, a w głowie pojawia się pomysł co ja dzisiaj z niego stworzę. Hobby zawładnęło mną w 100%. To co robię, sprawia mi ogromną frajdę i też Was chciałabym bardzo zaprosić do mojego-tworczego-miejsca.
Papieromaniaczką byłam od zawsze jednak dopiero w dorosłym życiu udało mi się ziścić marzenia dziecięce i stworzyć sobie warsztat o jakim zawsze marzyłam. Teraz dumnie posegregowane kolekcjami stoją sobie papiery do scrapbookinu, a dopełniają półek papiery metalizowane, eco i fakturowane. Jak to w tym fachu zwykle bywa, skończyłam z szafą wypełnioną po brzegi guzikami, kalkami, perełkami, woskami, stemplami, tuszami, dodatkami, kwiatkami i co ja tam jeszcze mam… i nie zanosi się na to, by tych przydasi miało przestać przybywać.
Możecie znaleźć mnie na FB: https://www.facebook.com/mojetworczemiejsce/ lub na http://moje-tworcze-miejsce.blogspot.com/

Tworzyły dla nas:

Kto tworzy ten blog?
Reasumując jeśli i Ty chciałabyś kiedyś dołączyć do naszej drużyny, to koniecznie zgłoś się koniecznie przy kolejnym naborze, może to właśnie Ciebie szukamy 😀 Bez wątpliwości pozostaje to, że każda kreatywna dusza znajdzie u nas miejsce.