Jesteś początkującą rękodzielniczką / crafterką? Szukasz informacji o technice która Ciebie fascynuje? Zainteresowały Ciebie treści publikowane na blogu? Pomyślałam sobie, że może zechciałabyś poznać ekipę, która pisze te treści. Kto tworzy ten blog?

Koordynator i pomysłodawca bloga:

Kamila Pietroń (Kufer Pełen Skarbów)

Rękodzielnictwem zajmuję się odkąd pamiętam – mój ulubiony przedmiot w szkole to ZPT (zajęcia praktyczno-techniczne). Próbowałam wielu twórczych technik takich jak: haft krzyżykowy (w czasie mojej fascynacji tą techniką czynnie – przez kilka lat – uczestniczyłam w projekcie Kołderka za jeden uśmiech), tworzenie biżuterii (koralikowanie, haft krzyżykowy, wire wrapping, kumihimo, sutasz itp.), techniki papierowe (scrapbooking, cardmaking, quilling, origami itp), szycie (głównie lalki i maskotki), mediowanie (art journaling, mixed-media, altered art), filcowanie, masy plastyczne, a także decoupage i szydełko – ale te dwie ostatnie, to chyba nie moja bajka 😉 .
Ponieważ nie lubię stagnacji, to wciąż chcę próbować czegoś nowego. Jednak wciąż najlepiej czuję się w scrapbookingu. Uwielbiam też nadawać nowe życie zapomnianym przedmiotom (altered art). Lubię tworzyć biżuterię, a gdy mam zły nastrój to chętnie sięgam po mój art journal, gdzie oddaję się zapomnieniu. Możesz mnie znaleźć na blogu: Kufer Pełen skarbów i na fanpage o tej samej nazwie oraz na serwisie instagram: @kamila_pietron oraz YouTube: CraftLady

Kto tworzy ten blog

Craft Drużyna, czyli grupa inspiracyjna i redaktorzy w jednym:

Magdalena Kamińska (Magda Kam)

Praca z papierem jest dla mnie najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Uwielbiam wyczarowywać coś z niczego, ostatnio upodobałam sobie kartki, ale na tym nie poprzestaję, chętnie robię tagi, LO, albumy a nawet popełniam mixed media i art journale. A jeszcze jest wiele technik do poznania i przetestowania. Moje miejsce w sieci – Magda Kam scrap oraz instagram: @magdakamcreates

 

 

Tworzyły dla nas:

Kto tworzy ten blog?
Reasumując jeśli i Ty chciałabyś kiedyś dołączyć do naszej drużyny, to koniecznie zgłoś się koniecznie przy kolejnym naborze, może to właśnie Ciebie szukamy 😀 Bez wątpliwości pozostaje to, że każda kreatywna dusza znajdzie u nas miejsce.