Od marca 2021 nasze wyzwania nie będą już ogłaszane na blogu Kreatywnym. Przenosimy je na Facebooka i Instargrama. Przedstawiamy nowe zasady udziału w zabawie.

 1. Pracą może być wszystko stworzone jako rękodzieło (scrap LO, kartka, box,wpis do art journal’a, projekt mixed-media, biżuteria, szyta maskotka, dziergana robótka, itp.) o ile tylko ta praca jest zgodna z wytycznymi wyzwania.
 2. Do wyzwania przystępują tylko prace niepublikowane przed ogłoszeniem wyzwania.
 3. Prosimy, aby nie były to projekty wykonane dla jakiegokolwiek DT.
 4. W swojej pracy nie musisz wykorzystać z produktów zakupionych w sklepie Świat Pasji.
 5. Pracę na wyzwanie zgłaszasz na dwa sposoby (do wyboru): 

Pierwszy – poprzez dodanie zdjęcia pracy w komentarzu do tego wpisu, opublikowanie go na swoim profilu Facebook z oznaczeniem w opisie naszego fanpage’u (@swiatpasji) oraz zawarcie w nim informacji że w w/w wyzwaniu bierze się udział. 

Drugi – poprzez opublikowanie na Instagramie zdjęcia pracy, oznaczenie na nim naszego kanału z Instagrama (@swiatpasji) i umieszczenie w opisie informacji że w w/w wyzwaniu bierze się udział wraz z dodaniem #wyzwanieświatpasji[numer wyzwania] np. #wyzwanieświatpasji33. 

 1. Jeśli chcesz dodać więcej ujęć swojej pracy, to koniecznie zrób to w komentarzu do pierwszego opublikowanego zdjęcia dotyczącego tegoż zgłoszenia 
 2. Swoje prace możesz zgłaszać przez cały okres trwania wyzwania – zazwyczaj do końca danego miesiąca.
 3. Możesz zgłosić maksymalnie trzy prace związane z tematem wyzwania, wszystkie w osobnych komentarzach lub publikacjach na Instagramie.
 4. Każde zgłoszenie, które będzie stwarzało wątpliwości i będzie niezgodne z podanymi tu zasadami nie zostanie wzięte pod uwagę przy wyborze zwycięzcy.
 5. Zwycięzcę wyłoni jury złożone z zespołu tworzącego bloga Kreatywnego = Craft Drużyna + Kreatywny Social DT.
 6. Nagrodą będzie bon na zakupy w sklepie Świat Pasji w wysokości 50 pln.
 7. Wyniki będą ogłoszone w pierwszym tygodniu miesiąca następnego na Facebooku i Instagramie.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia wizerunku zwycięskiej pracy na kanałach social media związanych ze sklepem Świat Pasji.