Jeśli jesteś stałym bywalcem, to wiesz że na blogu Kreatywnym organizowane są comiesięczne wyzwania sponsorowane przez sklep internetowy Świat Pasji. Gorąco zachęcam do brania w nich udziału. Dodatkowo żeby ułatwić proces udziału w nich, przygotowałam krótki poradnik o tym jak dodawać zgłoszenia. Natomiast poniżej zebrałam zasady wyzwań, aby wszystko było w jednym miejscu.

 1. Możesz zgłosić każdą pracę stworzoną jako rękodzieło (LO, kartka, wpis do art journal’a, praca mixed-media, biżuteria, maskotka, dziergana robótka itp.)
 2. Do wyzwania przystępują tylko prace nigdzie wcześniej niepublikowane, czyli wykonane na nasze wyzwanie. W związku z tym nie mogą to być prace wykonane dla DT.
 3. Jednorazowo z naszym wyzwaniem swój projekt możesz zgłosić na jedno dodatkowe wyzwanie.
 4. Możesz zgłosić maksymalnie trzy prace związane z tematem wyzwania.
 5. W swojej pracy nie musisz wykorzystać z produktów zakupionych w naszym sklepie.
 6. Pracę zgłaszasz za pomocą umieszczenia bezpośredniego linka przy pomocy aplikacji InLinkz. Jak to zrobić opisaliśmy tutaj.
 7. Twój projekt powinien być zgodny z wytycznymi dotyczącymi konkretnego wyzwania: użycie odpowiedniej kolorystyki, materiałów, techniki itp.
 8. Praca musi być wyłącznie Twojego autorstwa. W przypadku jeśli pracę wykonałaś na podstawie tutorialu lub innych treści umożliwiających jej stworzenie, to obowiązkowo podaj źródło pochodzenia inspiracji. W przeciwnym razie nie będziemy brać pod uwagę zgłoszenia przy wyborze zwycięzcy.
 9. Proszę abyś na swoim blogu czy tablicy FB zamieściła informację o wyzwaniu bloga Kreatywnego (z aktywnym linkiem) + banerek związany z tym wyzwaniem oraz oznaczenie @swiatpasji lub otagowanie wpisu #wyzwanieswiatpasji
 10. Termin zgłaszania prac jest określamy każdorazowo w wyzwaniu poprzez ustawienia inLinkz.
 11. Zwycięzcę wyłoni jury złożone z zespołu tworzącego bloga Kreatywnego = Craft Drużyna + Redaktorzy.
 12. Nagrodą będzie bon na zakupy w sklepie Świat Pasji w wysokości 40 pln + koszt wysyłki (ten pokrywamy wyłącznie na terenie Polski).
 13. Data ogłoszenia wyników będziemy umieszczać każdorazowo w wyzwaniu.
 14. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia wizerunku zwycięskiej pracy na stronie bloga, oraz w mediach społecznościowych związanych ze sklepem Świat Pasji.
 15. Przypominamy o Polityce Prywatności.

Mam nadzieję że ustalone przeze mnie zasady wyzwań nie powstrzymają Cię i z chęcią zgłosisz swoją pracę – czekam! Oczywiście nie zapomnij o dobrej zabawie podczas przygotowywania swojego zgłoszenia!