Czy wiesz że sklep Świat Pasji ma już 13 lat? To jeden z pierwszych sklepów z akcesoriami do scrapookingu i szeroko pojętego rękodzieła.

Wiele przez ten czas się zmieniło – od czasu otwarcia, sklep czterokrotnie zmienił siedzibę, a trzykrotnie wygląd strony internetowej. Zmieniła się również idea prowadzenia bloga Kreatywnego. Jedną z większych zmian jest wprowadzenie Redaktorów i Gościnnych Twórców. Sklep Świat Pasji nigdy nie miał zespołu projektowego i to także niebawem się zmieni, gdyż ogłosiłam nabór do Craft Drużyny bloga Kreatywnego. Jednak są również rzeczy, które się nie zmieniły i zmieniać tego nie zamierzam. Czymś takim jest oferowanie atrakcyjnych promocji oraz ciągłe poszerzanie asortymentu. Między innymi równie atrakcyjne promocje szykuję właśnie z okazji urodziny sklepu.

Kto powiedział że 13-tka musi być pechowa? Wierzysz w takie przesądy? Ja osobiście nie wierzę.

Dlatego w najbliższy weekend szykuje się kumulacja trzynastek w Świecie Pasji.

13 lat, 13 dzień, 13%.

Będą także dla Ciebie zabawy związane z tym wydarzeniem. Zajrzyj na blog Kreatywny w najbliższą sobotę rano – serdecznie zapraszam!

Urodziny sklep świętował będzie hucznie na blogu Kreatywnym i na fanpage portalu Facebook. Dołącz do wydarzenia urodzinowego, a może wygrasz piękne, urodzinowe prezenty!

7 komentarzy

  1. Piękne urodzinki. Już takie nastoletnie. Życzę wielu jeszcze urodzi bo sklep jest ekstra. Zaopatrzony super. Lubię do was zaglądać, bo mam tu wszystko w jednym miejscu a i bloga lubię czytać, bo są na nim tak różnorodne tematy poruszane, że zawsze dowiaduję się czegoś nowego. Wszystkiego dobrego dla osób tu działających

  2. Bardzo lubię Wasz sklep. Bogaty asortyment. Wszystko co potrzebuje w jednym miejscu a i na bloga często zaglądam. Wrzucacie tu tak różnorodne posty, że zawsze znajdę coś ciekawego, czego do tej pory nie znałam. Życzę wszystkiego dobrego dla całej ekipy sklepu i bloga.

    1. dziękuję w imieniu swoim i wszyscy którzy zapracowali na te pochwały 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.