urodziny, 13-te urodziny sklepu Świat Pasji

Czy wiesz że sklep Świat Pasji ma już 13 lat? To jeden z pierwszych sklepów z akcesoriami do scrapookingu i szeroko pojętego rękodzieła.

Wiele przez ten czas się zmieniło – od czasu otwarcia, sklep czterokrotnie zmienił siedzibę, a trzykrotnie wygląd strony internetowej. Zmieniła się również idea prowadzenia bloga Kreatywnego. Jedną z większych zmian jest wprowadzenie Redaktorów i Gościnnych Twórców. Sklep Świat Pasji nigdy nie miał zespołu projektowego i to także niebawem się zmieni, gdyż ogłosiłam nabór do Craft Drużyny bloga Kreatywnego. Jednak są również rzeczy, które się nie zmieniły i zmieniać tego nie zamierzam. Czymś takim jest oferowanie atrakcyjnych promocji oraz ciągłe poszerzanie asortymentu. Między innymi równie atrakcyjne promocje szykuję właśnie z okazji urodziny sklepu.

Kto powiedział że 13-tka musi być pechowa? Wierzysz w takie przesądy? Ja osobiście nie wierzę.

Dlatego w najbliższy weekend szykuje się kumulacja trzynastek w Świecie Pasji.

13 lat, 13 dzień, 13%.

Będą także dla Ciebie zabawy związane z tym wydarzeniem. Zajrzyj na blog Kreatywny w najbliższą sobotę rano – serdecznie zapraszam!

Urodziny sklep świętował będzie hucznie na blogu Kreatywnym i na fanpage portalu Facebook. Dołącz do wydarzenia urodzinowego, a może wygrasz piękne, urodzinowe prezenty!

7 komentarzy

 1. urodziny, 13-te urodziny sklepu Świat Pasji

  Piękne urodzinki. Już takie nastoletnie. Życzę wielu jeszcze urodzi bo sklep jest ekstra. Zaopatrzony super. Lubię do was zaglądać, bo mam tu wszystko w jednym miejscu a i bloga lubię czytać, bo są na nim tak różnorodne tematy poruszane, że zawsze dowiaduję się czegoś nowego. Wszystkiego dobrego dla osób tu działających

 2. urodziny, 13-te urodziny sklepu Świat Pasji

  Bardzo lubię Wasz sklep. Bogaty asortyment. Wszystko co potrzebuje w jednym miejscu a i na bloga często zaglądam. Wrzucacie tu tak różnorodne posty, że zawsze znajdę coś ciekawego, czego do tej pory nie znałam. Życzę wszystkiego dobrego dla całej ekipy sklepu i bloga.

  1. urodziny, 13-te urodziny sklepu Świat Pasji
   Author

   dziękuję w imieniu swoim i wszyscy którzy zapracowali na te pochwały 😀

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.