Miesiąc temu ogłosiłam nabór do Craft Drużyny. Zgłoszeń przyszło bardzo wiele, chyba się tego nie spodziewałam. Przecież to był pierwszy nabór tego typu. Wszystkie prace były na poziomie, wszystkie zgłoszenia były bardzo ciekawe. Powiem szczerze że się nimi zachłysnęłam, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Siedziałam, przeglądałam i zachwycałam się. Niestety nie byłam w stanie przyjąć wszystkich. Musiałam wybierać, a wybór był okropnie trudny. Początkowo planowałam przyjąć jedynie 3-4 osoby, ale postanowiłam zaryzykować zwiększając tą ilość.

Zatem przechodząc do meritum z przeogromną przyjemnością przedstawię dziś osoby, które przez najbliższe miesiące będą inspirować na blogu Kreatywnym:

Mam na imię Iwona, a w sieci występuję też jako AnnaMaria. Zajmuję się głównie scrapbookingiem, a szczególną miłością darzę albumy oraz layouty. Oczywiście, nie stronię od innych form rękodzieła, ponieważ uwielbiam otaczać się oryginalnymi, niepowtarzalnymi przedmiotami. Od kilku lat pracuję jako instruktor rękodzieła i staram się przekonać uczestników swoich zajęć, że każdego dnia są w stanie stworzyć coś absolutnie wyjątkowego.

 

Od ponad 6 lat  jestem zakochana w papierze. Moje  prace to przede wszystkim kartki, exploding boxy, notesy oraz albumy.
Od kontrastu i koloru po stonowane pastele, od stylu romantycznego po styl vintage, od prac bogatych po prace minimalistyczne.
Poza papierem swój czas dzielę pomiędzy koty, ogród i góry.
Pozdrawiam Agnieszka chanya13

 

Cześć, tu Domi!
Jestem żoną Kuby i mamą Wiki, socjologiem z zawodu i kadrową z wyboru, pochodzę z okolic Kołobrzegu. Moje scrapowe przygody możecie oglądać na fanpage Handcrafted by Domi.
Zajmuję się głównie cardmakingiem, choć wszelkie pudełka i albumy nie są mi straszne, a jednocześnie lubię poznawać nowe formy i techniki. Choć rękodziełem zajmuję się niedługo, to tkwi we mnie artystyczna dusza – przez osiem ostatnich lat zajmowałam się prowadzeniem bloga kulinarnego i fotografią kulinarną z nim związaną, a już w wieku 5 lat przerabiałam kilogramy plasteliny na figurki.

 

Aktywna zawodowo Mama, cierpiąca na syndrom twórczego zamiłowania do wszelkiego typu rękodzieła. Aktualnie głównie skupiająca się na biżuterii artystycznej. Wieczna optymistka kochająca ludzi i ich towarzystwo.

 

Cześć
Jestem Kasia, mam 26lat. Na codzień jestem żoną i matką.
Tworzę pod pseudonimem HandKate Kasia Tworzy. Rękodzieło w różnych postaciach towarzyszy mi od bardzo dawna. Od dwóch lat interesuje mnie scrapbooking, cardmaking oraz flowermaking. W swoich pracach uwielbiam korzystać z koronek, kwiatów, tekturek, romantycznych, vintage’owych i kwiatowych papierów. Lubię próbować nowych technik – np. łączenie mix media ze scrapem.

 

Praca z papierem jest dla mnie najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Uwielbiam wyczarowywać coś z niczego, ostatnio upodobałam sobie kartki, ale na tym nie poprzestaję, chętnie robię tagi, LO, albumy a nawet popełniam mixed media i art journale. A jeszcze jest wiele technik do poznania i przetestowania. Moje miejsce w sieci – Magda Kam scrap.

 

Jestem niespokojnym duchem, który nie potrafi bezczynnie usiedzieć na miejscu. Pracuję zawodowo, a praca twórcza to moja odskocznia od świata realnego i czas relaksu.
Scrapuję, decoupage’uję, haftuję, szydełkuję, kocham prace mixed-mediowe. W większości jestem samoukiem. Haft, jak również inne techniki (szydełko, druty) rękodzielnicze towarzyszą mi od dziecka. W 2014 zaczęłam się interesować scrapbookingiem, który od tamtej pory towarzyszy mi cały czas. Robię kartki, tagi, albumy, przepiśniki, boxy. Nie tworzę w jakimś konkretnym jednym stylu. Styl rysuje się sam w zależności od stanu ducha i serca. Znajdziecie u mnie zarówno prace warstwowe na bogato, jak i C&S. Lubię robić nieszablonowe projekty np. czarne bombki na święta BN czy czarne pisanki.

 

Cześć !

Nazywam się Pati w sieci jako ZpasjiPati.
Cieszę się ogromnie ,że mogę być tu z Wami już po raz trzeci.
Zajmuje się scrapbookingiem, mixmedia oraz utwardzaniem tkanin Powertexem.
Mam nadzieję,że będzie to dla Was jak i dla mnie kolejne cudowne przeżycie.
Pozdrawiam Pati

 

W maju Gościnnym Twórcą bloga Kreatywnego jest Ela17

Jestem Ela17, prowadzę bloga Moje pasje. Scrapbookingiem zajmuję się od paru lat, kiedyś szydełkowałam, szyłam, próbowałam techniki decu, robiłam prace ze wstążki -karczochy. Najważniejszą jednak pasją są prace związane z papierem. Robię różne rzeczy, kartki, boxy, prace mediowe oraz ozdabiam różne przedmioty – co sprawia mi wielką radość. Mam dużo czasu na moje hobby, bo wychowałam już czwórkę dzieci i jestem na emeryturce.

W imieniu swoim, redaktorów i osób z Craft Drużyny serdecznie zapraszam do stałego zaglądania i czytania naszych treści. Uwierz mi będzie bardzo ciekawie i różnorodnie!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.