Nadeszła ta chwila i ten dzień, kiedy to podsumowuję wyzwanie z miesiąca poprzedniego. Czy pamiętasz że tym tematem był Gradient? Do ostatniej chwili nie wiedziałam na kogo oddać mój głos, ale Craft Drużyna była jednomyślna. Wszystkie prace były ciekawe i wszystkie nosiły znamiona techniki mixed media 🙂 Ale, ale bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić wyniki wyzwania.

Zwyciężczynią wyzwania Gradient jest Macarena, która przygotowała niemal monochromatyczną kartkę z gradientowym tłem 3D. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną jedność.

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu wrześniu (termin ustalimy na priv, jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Monice z Handmade by Monica za  zalterowany pędzel w tonacji różowej, zupełnie jak cukiereczek.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć wszystkim dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Księżyc. Serdecznie na nie zapraszam i myślę, że będzie ono bardzo inspirujące. Jestem niezmiernie ciekawa w jaki sposób zainspiruje Ciebie. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.