Dzień dobry,

coś tak czuję, że klimat jesienny na dobre zagościł w moich pracach. Zamierzam Ci dzisiaj pokazać kolejną jesienną propozycję, którą jest urodzinowa kartka. Zamknęłam ją w pudełku z okienkiem, które również nieco ozdobiłam. Tym razem motywem głównym są ptaszki i kwiaty. Nie wiem jak Tobie, ale mi od razu robi się cieplej na sercu jak spojrzę na te ciepłe beże i brązy.

Kartkę wykonałam z papierów Mintay Papers Dear Diary. Postawiłam na ciepłą kolorystykę: brązy i beże oraz ptaszki. Jesienny charakter podkreśliłam również poprzez wytuszowanie brzegów kartki, tekturki oraz wyciętych elementów. Wykorzystałam w tym celu aplikator do cieniowania.

Ciepłą kolorystykę przełamałam odrobiną czerni, wykorzystując ażurowe listki oraz papierowe koronki, które wycięłam z ciemnego arkusza papieru. Na koniec dodałam napis, który zembossowałam na czarno.

 

Ponieważ nie oszczędzałam na kostkach 3D, stworzona kartka urodzinowa zrobiła się przestrzenna. Postanowiłam zamknąć ją w pudełku, wybrałam do tego celu pudełeczko z szybką. Oczywiście ozdobiłam je również wyciętymi elementami.

Szeroki wybór pudełek czeka na Ciebie na sklepowych półkach.

Jestem ciekawa czy przypadł Ci do gustu mój dzisiejszy wpis. Chętnie zobaczyłabym Twoją jesienną pracę.

Pozdrawiam Agnieszka chanya13

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.