Cześć;)

Dziś zapraszam Cię na film na kanale Świat Pasji, w którym pokazuję jak udekorowana została świąteczna latarenka marki SnipArt.

 

Kiedy przeglądałam produkty w sklepie Świat Pasji rzuciła mi się w oczy piękna baza HDF w kształcie latarenki z marki SnipArt. Od razu w mojej głowie pojawiło się wiele pomysłów w jaki sposób udekorować ten przedmiot. Dlatego bardzo zapragnęłam pobawić się w modelarkę. Postanowiłam, iż będzie to ozdoba, której motywem przewodnim będzie śnieg i lód. Zdobienie sprawiło mi ogrom przyjemności i frajdy ;D . Oczywiście latarenka jest moja inspiracją na grudniowe wyzwanie –  biały puch.
Po skończeniu projektu postanowiłam, że ta świąteczna latarenka zostanie nocną lampką dla mojej córki. W tym celu w środku bazy umieściłam sznur LED o ciepłym odcieniu światła 😉

Podczas filmu prezentuję wszystkie produkty i przybory z których korzystam. W związku z tym postanowiłam, że poniżej umieszczę pełną listę rzeczy wykorzystanych wraz z bezpośrednimi linkami do nich:

Skoro już wiesz z czego korzystałam koniecznie obejrzyj tutorial;) Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do wykonania swojej wersji latarenki przy użyciu bazy HDF od SnipArt. Pamiętaj, jeżeli wykonasz ozdoby z motywem śniegu nie zapomnij zgłosić ich na obecne wyzwanie na Blogu Kreatywnym “Biały Puch”. Koniecznie pochwal się swoimi pracami w mediach społecznościowych oraz oznacz Świat Pasji byśmy mogły je zobaczyć. Zapraszam Cię również do obejrzenia mojej pracy na poniższych zdjęciach.

Papa;)
Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.