Zgłoszeń do wyzwania Zegary zegarki i zegareczki była cała masa, bardzo się z tego powodu cieszę 😀 Lubię jak jest wysyp zgłoszeń, ponieważ wiem że trafiłam z wyborem tematu. Oczywiście faktem jest, że im więcej prac tym ciężej wybrać zwycięzcę. Na całe szczęście my nie miałyśmy problemu i w głosowaniu wyraźnie przodowały dwie prace. Choć podobało mi się dużo więcej prac, to niestety zwycięzca może być tylko jeden. Jesteś ciekawa kto wygrał? Zapraszam na ogłoszenie wyników.

W wyniku głosowania zwyciężczynią wyzwania: Zegary zegarki i zegareczki została Rudzia z bloga Scrapdogowe love. Przygotowała ona bardzo interesującą kompozycję w stylu steampunk na swoim kalendarzu. Po samej okładce kalendarza śmiem twierdzić iż Rudzia jest bardzo artystyczną duszą 🙂

zegary zegarki i zegareczki - Rudzia

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu marcu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast wyróżnienie i banerek tym razem przyznałyśmy Magdalenie z Megi crafts za jej przecudny zegar.

Zegary zegarki i zegareczki - megi crafts

Niewątpliwie wypada mi podziękować za zgłoszenia do wyzwania oraz pogratulować Rudzi i Magdalenie. Dziewczyny życzę Wam dalszych ciekawych pomysłów oraz ich satysfakcjonującej realizacji 😉

Na zakończenie przypominam że na blogu wystartowało już kolejne wyzwanie inspirowane cytatem Adama Mickiewicza: “Miej serce i patrzaj w serce“. Serdecznie zapraszam do udziału i już jestem ciekawa w jaki sposób ten cytat Ciebie zainspiruje. Mam nadzieję że ponownie zgłoszeń będzie wiele żebyśmy miały wśród czego wybierać 🙂 Dlatego też jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.