Tak jak obiecałam przychodzę z ogłoszeniem wyników wyzwania “W ogrodzie duszy”. Zgłoszeń było wiele i wszystkie zawierały śliczne kompozycje kwiatowe. Było kilka, które wyróżniały się “z tłumu” 😉 Nasze głosy się zróżnicowały, lecz zwycięzca wybrany został jednogłośnie. Dlatego też bez przedłużania przejdę do ogłoszenia wyników.

Możliwe że już ze zdjęcia nagłówkowego wydedukowałaś kto zwyciężył w kwiecistym wyzwaniu bloga Kreatywnego. Werble… tadam tadam… w tym miesiącu wygraną zgarnia… Małgorzata The Primitive Moon. Przygotowała ona projekt dwa w jednym – kartkę zawierającą magnes wyszywany na kanwie plastikowej.

w ogrodzie duszy - wygrana

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w lipcu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast wyróżnienie w wyzwaniu “W ogrodzie duszy” tym razem przypada ex aequo dwóm osobom (podaję w kolejności zgłoszeń):

MooMika za mixed mediową ozdobę w kolorach shabby chic

w ogrodzie duszy - wyróżnienie

oraz Joanna za “nadziany” kwiatami box rocznicowy 🙂

w ogrodzie duszy - wyróżnienie1

Reasumując chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Na zakończenie przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Heavy Metal. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Jest okazja wykazać się w różnych dziedzinach twórczych, niekoniecznie papierowych. Tym samym mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Może skusisz się wykonać projekt w technice mixed media? Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do zabawy!

4 komentarze

  1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jakaż miła wiadomość na początek dnia

  2. Gratulacje zwyciężczyni! a ja dziękuje za wyróżnienie ale się cieszę 😀 😀

  3. Jaką jestem zaskoczona! Nie wiedziałam, że wygrałam 🙂 bardzo się cieszę z tego powodu, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Dziękuję za zabawę i gratuluję pozostałym osobom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.