Nadeszła ta chwila i ten dzień, kiedy to podsumowuję wyzwanie z miesiąca poprzedniego. Zasypałyście nas bardzo, bardzo ciekawymi i kreatywnymi zgłoszeniami. Moją uwagę przykuły konkretnie dwa, jednak nie ja ustalam zwycięzcę – głosujemy całą drużyną 🙂 Zapewne jesteś ciekawa, kto wygrał tym razem? Jestem ciekawa czy będziesz zaskoczona naszym wyborem. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, chciałabym ogłosić wyniki wyzwania #30 – “Biały puch”.

Zwyciężczynią grudniowego wyzwania jest Marta (Flo-Art by Marta), która przygotowała prześliczną bombkę ze śnieżną scenką.

Serdecznie gratuluję i proszę skontaktuj się z nami pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Możesz również napisać w messenger przez nasz fanpage Świat Pasji. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu luty (termin ustalimy na priv, jeśli oczywiście wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem w tym miesiącu otrzymuje Ewa (Magiczny zakątek) za zimowy shadow box.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim zgłaszającym dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Tym samym przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już styczniowe wyzwanie: Błyszcz jak diament. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób stanie się dla Ciebie inspiracją. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

wyniki wyzwania #30

Jeden komentarz

  1. Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję zwyciężczyni:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.