Nastał ten dzień, kiedy to sklep Świat Pasji obchodzi swoje 13 urodziny. Zgodnie z obietnicą przynoszę informacje o planowanych niespodziankach. Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu to co przygotowałam. Możesz choć trochę świętować ze mną ten wspaniały dla mnie dzień.

 

Co można zyskać w Urodzinowej Zabawie sklepu?

 

1. Trzy nagrody rzeczowe za najbardziej oryginalny wierszyk, fraszkę lub haiku na temat sklepu Świat Pasji. Wpisz go pod postem promującym ten wpis na sklepowym fanpage’u na portalu Facebook.  Z pośród nich wybiorę autorów najbardziej pomysłowych strof, których nagrodzę poniższymi produktami.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Swoją propozycję możesz dodać do 24-tej w niedzielę 14 kwietnia. Komentarze umieszczone po tym czasie niestety nie będą brane pod uwagę.

Miło mi będzie jeśli przy okazji polubisz fanpage Świata Pasji.

 

2. Zniżka na hasło. W kilku ostatnich wpisach na blogu Kreatywnym znajdziesz pogrubioną kolorową czcionką zaznaczone cztery sylaby, które stworzą hasło zniżkowe. Rabat na to hasło wynosi aż 30% , więc chyba warto go poszukać. Zniżka ta nie łączy się z innymi rabatami. Dotyczy ona wszystkich produktów na sklepie z wyłączeniem produktów z działu Wyprzedaż i Nowości. Rabat będzie aktywny przez cały weekend 13-14 kwietnia i dotyczy zamówień w których suma zakupionych produktów przekroczy 60 PLN.

 

3. Kupon o wartości 100 PLN. Uzyska go autor pierwszej poprawnej odpowiedzi na wszystkie trzy pytania z historii sklepu Świat Pasji (podpowiedzi znajdziesz na blogu).

Pod uwagę będą brane odpowiedzi zgłoszone w formie komentarzy pod postem na blogu Kreatywnym do niedzieli 14 kwietnia do godz. 24-tej.

Jeśli umieścisz więcej niż jeden komentarz, będę niestety brała pod uwagę tylko ten pierwszy, proszę więc dobrze się zastanów zanim udzielisz odpowiedzi.

Oto trzy pytania:

a) Ile odbyło się spotkań scrapowo – craftowych w siedzibie sklepu Świat Pasji?

b) Ile odbyło się spotkań warsztatowych w siedzibie sklepu Świat Pasji?

c) Ile z tych warsztatów odbywało się przez cały weekend?

 

4. Jeśli nie chcesz, bądź nie możesz brać udziału w zabawach urodzinowych mam również coś miłego – zniżka 13% na hasło URODZINY. Ten rabat nie łączy się z innymi zniżkami. Zniżka dotyczy wszystkich produktów na sklepie z wyłączeniem produktów z działu Wyprzedaż. Będzie ona aktywna przez cały weekend 13-14 kwietnia i dotyczy zamówień w których suma zakupionych produktów przekroczy 60 PLN.

Pozostaje mi więc życzyć Tobie powodzenia w konkursach oraz korzystania z tańszych zakupów. Let’s Party Begin!

3 komentarze

  1. Szkoda,że nie potrafię rymować wspaniałe nagrody świetna zabawa!
    Życzę kolejnych wspaniałych lat!

  2. To ja gram o bon odpowiedzi to 11 spotkań craftowych w siedzibie swiat pasji, 15 spotkań warsztatowych w świecie pasji i 4 maratony 🙂

  3. hasło odnalazłam, zakupy zrobione, baaaardzo dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.