Cześć!

Ponownie pojawiam się z albumem inspiracyjnym wykonanym na bazie Eco-Scrapbooking. Tym razem przygotowałam album urodzinowy dla dziewczynki. Postanowiłam wykorzystać nową kolekcję papierów firmy Craft o’Clock – Lovely princess. Zapraszam!

Album oprawiłam specjalnym, laminowanym papierom okładkowym tej samej firmy. Sprawdził się świetnie – zagina się idealnie bez załamań i wygląda bardzo estetycznie.
Kompozycję na okładce osadziłam na serwetce wyciętej z użyciem dziurkacza serwetkowego, natomiast ramkę ze zdjęciem otoczyłam puszystymi pomponikami. Rogi albumu zabezpieczyłam metalowymi narożnikami.

Poszczególne strony albumu ozdobiłam papierami z  kolekcji lovely princess oraz z kolekcji sweet princess. Dodatkowo dodałam maty na zdjęcia, które wycięłam z papieru wizytówkowego – zaokrągliłam im narożniki dziurkaczem.

Żeby albumowi nadać charakteru i dziecięcego wyglądu poszczególne karty ozdobiłam grafikami wycinanymi z arkuszy z elementami do wycinania. Ja osobiście pracuję z dużymi nożyczkami, bo to lubię. Mogę  jednak z czystym sumieniem polecić te małe do precyzyjnego wycinania. Obrazki, które powycinałam przyklejałam na taśmę dwustronnie klejącą 3D, aby dodać kartom więcej przestrzenności.

W kieszonkach pomiędzy kartami umieściłam maty na dodatkowe zdjęcia, je również ozdobiłam papierami z wyżej wymienionych kolekcji. Matom tym dodałam tagi, za które łatwiej będzie je wyciągać do oglądania zdjęć.

Album jest radosny i kolorowy, idealny dla dziewczynki. Mam nadzieję, że spodobał się Tobie tak samo jak i solenizantce. Zostaw ślad swojej wizyty w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło.

Serdecznie pozdrawiam DT Pati

 

3 komentarze

  1. ależ piękny, słodziuchny albumik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.