Cześć;)

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Ci jak wykorzystać zalegające w szufladach kawałki papieru i ścinki. Dodatkowo ten błękitny tag, który dziś prezentuję był moją inspiracją w jednym z urodzinowych konkursów. Sklep Świat Pasji świętował 15to lecie!! Było bardzo twórczo i inspirująco.

 

Każda scraperka i scraper w swojej pracowni / twórczym kąciku posiada dużą ilość przeróżnych kolekcji papierów scrapowych. Tworząc każdy projekt używa wybranych arkuszy, przycinając je na odpowiednie długości. Moment twórczy generuje sporą ilość ścinków, resztek papieru, itp. Co za tym idzie scraperka/ scraper posiada szufladę, pudło lub teczkę bogatą w ścinki, resztki i fragmenty papieru. Z doświadczenia wiem, że potrafi uzbierać się tego ogrom. W związku z tym od czasu do czasu wyciągam z szafy moje resztkowe pudło, siadam i tworzę. Ze wszystkich kawałków papieru wybieram kilka, które do siebie pasują kolorem, fakturą lub wzorem. Kieruję się także swoją koncepcją i okazją z powodu, której dany przedmiot powstaje. W dzisiejszym filmie zobaczysz wszystkie etapy powstawanie tego tagu. Zapraszam!

Spośród wielu papierów wybrałam kilka w odcieniach szarości, błękitu i granatu – skrawki te posiadają różne wzory i tonację. Oprócz tego dobrałam elementy do wycinania marki P13, które prezentują delikatne szarawe kwiaty oraz cudnie wybarwione piórka. Postanowiłam, że chcę stworzyć błękitny tag o gradientowym tle z kwiatową kompozycją i piórkami. Między innymi odnalazłam arkusz z gradientowym przejściem koloru niebieskiego, który niegdyś posłużył mi do stworzenia pocztówki z wakacji – gradient.
Poniżej wypisałam wszystkie materiały, jakimi posłużyłam się by stworzyć dzisiejszą pracę;)

Błękitny tag powstał przy użyciu:

Oczywiście chciałabym również zaprezentować zdjęcie, na którym uwieczniłam swoją pracę. W tle znajduje się jasne jednolite tło, wraz z ażurowym materiałem. Błękitny tag usytuowałam na podwyższeniu, by jak najbardziej uwydatnić go na fotografii. Plaster drewna dodaje charakteru i tworzy kontrast dla bieli w tle. Z kolei dopełniającą ozdobę stanowią delikatne opalizujące kryształki.

Błękitny tag

Na zakończenie chciałabym polecić serię wpisów na temat fotografowania rękodzieła stworzonych przez Domi 😉 Dodatkowo podczas wykonywania zdjęć swojego rękodzieła pamiętaj również o kilku zasadach, o których pisze Kamila. Jestem pewna, że będą one pomocne;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.