Witam serdecznie wszystkich czytelników bloga kreatywnego sklepu Świat Pasji! Mam na imię Magdalena i bardzo mi miło, że mogę tutaj dziś gościć. W sieci znajdziesz mnie w kilku miejscach, jednak głównym adresem jest mój blog: magdalena’s attic, na którym publikuję moje prace.

Trudno mi było zdecydować, co takiego przygotować na nasze dzisiejsze spotkanie, aż w końcu postanowiłam postawić na interesującą formę pracy. Ramka na zdjęcia w kształcie drzewa, tudzież: drzewo genealogiczne to moja dzisiejsza propozycja.

Praca ze względu na swój kształt nie potrzebowała ogromu dodatków. Faktury nadałam za pomocą pasty piaskowej, gazy, sznurka i drutu. Całość ozdobiłam jedynie kilkoma kwiatami, listkami i literkami ułożonymi w napis “Love” na pniu drzewa. Jak widzisz, bazowałam tutaj na czarnym gesso, a koloru dodałam przy pomocy wosków. Użyłam Art Alchemy Finnabair, ale możesz zamiennie użyć wosków Inka Gold. W ramkach chwilowo umieściłam zdjęcia z foto budki Tima Holtza i to dzięki nim drzewko nabrało ostatecznie charakteru “retro”.

Myślę, że tego typu projekt to idealna propozycja zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z mediami, jak i dla wszystkich, którzy tak jak ja, mają już na swoim koncie parę mediowych projektów. Bardzo dziękuję Kamili za zaproszenie do gościnnego projektowania i mam nadzieję, że udało mi się choć trochę Was zainspirować.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Magda

2 komentarze


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.