Witam serdecznie wszystkich czytelników bloga kreatywnego sklepu Świat Pasji! Mam na imię Magdalena i bardzo mi miło, że mogę tutaj dziś gościć. W sieci znajdziesz mnie w kilku miejscach, jednak głównym adresem jest mój blog: magdalena’s attic, na którym publikuję moje prace.

Trudno mi było zdecydować, co takiego przygotować na nasze dzisiejsze spotkanie, aż w końcu postanowiłam postawić na interesującą formę pracy. Ramka na zdjęcia w kształcie drzewa, tudzież: drzewo genealogiczne to moja dzisiejsza propozycja.

Praca ze względu na swój kształt nie potrzebowała ogromu dodatków. Faktury nadałam za pomocą pasty piaskowej, gazy, sznurka i drutu. Całość ozdobiłam jedynie kilkoma kwiatami, listkami i literkami ułożonymi w napis “Love” na pniu drzewa. Jak widzisz, bazowałam tutaj na czarnym gesso, a koloru dodałam przy pomocy wosków. Użyłam Art Alchemy Finnabair, ale możesz zamiennie użyć wosków Inka Gold. W ramkach chwilowo umieściłam zdjęcia z foto budki Tima Holtza i to dzięki nim drzewko nabrało ostatecznie charakteru “retro”.

Myślę, że tego typu projekt to idealna propozycja zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z mediami, jak i dla wszystkich, którzy tak jak ja, mają już na swoim koncie parę mediowych projektów. Bardzo dziękuję Kamili za zaproszenie do gościnnego projektowania i mam nadzieję, że udało mi się choć trochę Was zainspirować.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Magda

3 komentarze


  1. Artykuł przybliża świat tworzenia drzewa genealogicznego za pomocą techniki mixed media. To inspirujące spojrzenie na zachowanie rodzinnej historii poprzez kreatywne wyrażanie jej za pomocą takiej sztuki. Takie artystyczne podejście do przedstawiania drzewa genealogicznego może wnieść do niego głębię i emocje. Nie tylko kopiujemy daty i imiona, ale tworzymy prawdziwą opowieść w formie dzieła sztuki. To przeniesienie informacji genealogicznych na płaszczyznę estetyczną czyni cały proces bardziej osobistym i pamiętnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.