Dzień dobry,

tym razem w ramach inspiracji będzie fioletowa kartka DL na urodziny. Dlaczego taka? Zapraszam do dalszej części wpisu. Stanęłam przed nie lada wyzwaniem. Kartka ma być mroczna, ale kobieca, bez świecidełek i zbyt wielu dodatków. Ma to być kartka na 18 urodziny dla wielbicielki stylu goth. Zaczęłam od sprawdzenia czym charakteryzuje się styl goth. Coś mi świtało, ale … jednak lepiej trochę doczytać.

Otóż styl goth w modzie to przede wszystkim kolor czarny, ćwieki, lateks, kabaretki. To tak na szybko. Jednak żeby przełamać trochę czerń łączy się ją głównie z czerwienią albo fioletem. Teraz pozostało mi już tylko odnieść to do papieru. I okazało się, że jestem w domu.

Połączyłam moje dwie miłości w jednym: kartkę w rozmiarze DL oraz fiolet.  I tak powstała ta fioletowa kartka.

 

Pomimo tego, że kartka miała być bez wielu ozdób, nie mogło zabraknąć warstw. Czarny kolor przełamałam fioletowym w różnych odcieniach. Wybrałam kolekcję papierów w zdecydowanym kolorze. Jedynie górną warstwę wybrałam jaśniejszą i z lekkim motywem kwiatowym. Każdą kolejną warstwę podklejałam na taśmie 3D, przez co kartka nie jest płaska.

Całą kompozycję ułożyłam na owalnej ramce z Memory Box, jej środkową część podkleiłam dodatkowo na kostkach 3D. Uzupełniłam drobniutkimi listeczkami od Agateria oraz ażurowymi listkami, dociętymi z owalnej ramki Craft Passion. Dodałam pasujące fioletowe kwiaty. Na środku nakleiłam cyfrę “18”.

Na sklepowych półkach znajdziesz sporo cyferkowych wykrojników między innymi od: Die Namics, lub większe  czy też z Taylored Expressions. Jest w czym wybierać. Na koniec dodałam jeszcze różnej wielkości banerki typu fish tail oraz napis. A całość zapakowałam do pudełka DL – Rzeczy z papieru.

 

Mam nadzieję, że spodobała Ci się moja mroczna, fioletowa kartka urodzinowa. Ja już wiem, że zarówno zamawiająca jak i obdarowana były bardzo zadowolone. Dlatego mogę powiedzieć że czasami trzeba się przełamać i zrobić coś innego. Spróbuj i Ty 🙂

Pozdrawiam Cię ciepło, Agnieszka chanya13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.