Pora na ogłoszenie wyników wyzwania Heavy metal. Ja, powiem szczerze, mniej więcej od połowy miesiąca miałam swojego faworyta. Bardzo lubię prace w stylu coś z niczego, dlatego też cieszę się że reszta zespołu, niemal jednogłośnie, również wybrała tą pracę jako zwycięską 🙂 Oczywiście poza moim faworytem zgłoszonych zostało wiele ciekawych i pięknych prac. W związku z tym, bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić wyniki wyzwania.

Zwyciężczynią czerwcowego wyzwania Heavy metal jest Looking at deco, która przygotowała czadowy obrazek z części zegarkowych. Sama z wielką chęcią umieściłabym taki  na  ścianie w mojej pracowni, pomimo że nie jestem bliźniakiem 😉 .

heavy metal - looking at deco

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu sierpniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Anecie Kiljan za mixed mediowe karty ATC z metalowymi elementami.

heavy metal - aneta

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć wszystkim dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Kompas. Serdecznie na nie zapraszam i myślę, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa jak kompas Ciebie zainspiruje. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.