Nadszedł czas ogłoszenia wyników wyzwania październikowego: Jesień jesień. Zasypałyście nas ogromem zgłoszeń i wszystkie one okazały się być bardzo, bardzo ciekawe. Moją uwagę przykuły w szczególności haftowane broszki i prace przestrzenne. Nasze głosy były dość zróżnicowane, jednak mimo to udało nam się wyłonić zwyciężczynię. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić wyniki wyzwania. Mniemam że na nie z niecierpliwością czekasz 🙂

Zwyciężczynią październikowego wyzwania o tytule Jesień, jesień… jest Karolina z fanpage Fanaberriess, która przygotowała niezwykle uroczą dekorację jesienną na własnoręcznie wykonanej bazie z dodatkiem samodzielnie stworzonych elementów ozdobnych.

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu wrześniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast, tym razem, banerek z wyróżnieniem otrzymuje Dominika z bloga Arteemid za przecudny i niezwykle przemyślany z wieloma szczegółami shadow box. Oddaje on idealnie uroki jesieni.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już listopadowe wyzwanie: W ten deseń. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa jakiego deseniu użyjesz. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.