Dzień dobry,

zapraszam Cię na mój pierwszy wpis w barwach Craft Drużyny dla Bloga Kreatywnego. Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do tak wspaniałego Teamu. Zawsze pierwszy wpis jest dla mnie lekko stresujący, ale mam nadzieję, że będziesz z chęcią wracała na kolejny wpis.

Na pierwszy wpis przygotowałam kartkę z okazji bierzmowania, którą umieściłam w pudełku z okienkiem.

kartka na bierzmowanie

 

Ponieważ kartka jest dla dziewczyny więc postawiłam na kobiece kolory i sięgnęłam po papier Craft O’Clock z kolekcji Mój skarb dziewczynka. Wykorzystałam różowy papier w kropki oraz delikatny, pastelowy arkusz w kwiaty. Nie wiem czy znasz moje prace, ale bardzo lubię styl kobiecy i romantyczny.  Na kartce z okazji bierzmowania poszczególne warstwy z papieru do scrapbookingu  rozdzieliłam warstwami z papieru wizytówkowego białego. Żeby nadać kartce bardziej przestrzennego charakteru część warstw rozdzieliłam kostkami dystansowymi 3D, przez co kartka jest bardziej “puchata”.

kartka, bierzmowanie

kartka, bierzmowanie

W centrum kartki umieściłam tekturkę z elementami odpowiednimi na bierzmowanie: z Duchem Świętym, pismem świętym oraz z mitrą i pastorałem. Całość otoczyłam kwiatami oraz zielonymi listkami, które wycięłam przy pomocy wykrojnika z Agaterii – wianek. Kwiaty przykleiłam klejem na gorąco ponieważ mam wtedy pewność, że nic mi nie odpadnie. Dodałam napis i karteczka gotowa. Gotową kartkę umieściłam w pudełku z okienkiem. Pudełka są świetnie spasowane, bardzo prosto się składają, jednak ja dodatkowo podklejam już złożone ścianki, żeby mieć pewność, że nic mi się nie przesunie. Używam do tego celu niezawodnego kleju Magic z precyzyjną końcówką.

kartka, bierzmowaie

kartka, bierzmowanie

kartka, bierzmowanie

Mam nadzieję, że Ci się spodobała moja pierwsza inspiracja. Zostaw proszę jakiś ślad po sobie w formie komentarza.  Jesteś ciekawa co przygotuję na kolejny wpis? Zdradzę Ci, że będzie to … jednak nie zdradzę.  Zapraszam na moją kolejną inspirację, przekonaj się sama.

Pozdrawiam Was ciepło Agnieszka chanya13

2 komentarze

  1. Delikatna i piękna – wspaniała pamiątka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.