Dzień dobry,

przed nami sezon ślubny, dlatego też w ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam kartkę ślubną w pudełku. Tym razem postawiłam na kolekcję Mintay by Karola – Marry Me oraz pełne pudełko, które również ozdobiłam.

Bardzo lubię tą kolekcję. Z jednej strony delikatny, romantyczny róż, z drugiej – ciemny, kontrastowy i wyraźny wzór. Całość ładnie ze sobą współgra i nadaje pracy charakteru. Bardzo często po nią sięgam, jeżeli chodzi o prace ślubne.  Tym razem nie zabrakło warstw i wycinanych elementów. Pomogły mi w tym nożyczki precyzyjne. Każdą kolejną warstwę podnosiłam na kosteczkach 3D, przez co praca jest bardziej przestrzenna. Pudełko z kolei starałam się ozdobić w miarę płasko, żeby było je później łatwiej przechowywać.

Przyznam Ci się do czegoś – bardzo nie lubię wycinać, ale jak już się zmobilizuję to jakoś mi to szybko leci. Zauważyłam, że wycinane elementy mają w sobie dużo uroku. Jeżeli je umiejętnie rozłożymy i nadamy pracy charakter przestrzenny robi to spory efekt. Dlatego też, jeżeli nie lubisz wycinać, kup na próbę arkusz z elementami do wycięcia, i zacznij. Wierzę, że efekt Ci się spodoba.

Podpowiedź: wycinając przesuwaj papier, a nie nożyczki – będzie Ci o wiele łatwiej pracować.

Przepraszam Cię za ilość zdjęć, ale nie mogłam się zdecydować, które dodać, a które nie. Jestem ciekawa czy spodobała Ci się moja praca? Daj znać czy tworzysz prace z wycinanymi elementami.

Do zobaczenia wkrótce, pozdrawiam Agnieszka chanya13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.