Dzień dobry,

najwyższy czas pomyśleć o pracach świątecznych. Przyznam, że bardzo topornie mi to idzie w tym roku. Widok za oknem też nie sprzyja, błękitne niebo, słońce i piękne, jesienne liście o żółtej barwie nie nastrajają mnie świątecznie. A należę do tych szczęśliwców co widok z okien mają na park.

Ale wracając do mojej dzisiejszej i niestety już ostatniej inspiracji w barwach Kreatywnej Drużyny dla bloga Kreatywnego sklepu Świat Pasji. Cóż to będzie? Tym razem kartka świąteczna z Mikołajem w roli głównej. 

kartka świąteczna z Mikołajem

Tym razem postawiłam na wycinanie. Sięgnęłam po świąteczną, cukierkową kolekcję papierów od Mintay Papers – The Sweetest Christmas. Przyznam, że nie przepadam za wycinaniem, ale efekt jaki można dzięki temu osiągnąć sprawia, że jestem skłonna się poświęcić. Na sklepowych półkach znajdziesz między innymi nożyczki do precyzyjnego wycinania. Warto się w takowe zaopatrzyć, bardzo przyspieszają pracę. Pamiętaj aby wycinając obracać papierem, a nie nożyczkami, będzie Ci o wiele wygodniej.

kartka świąteczna z Mikołajem - detale

Każdą kolejną warstwę rozdzielałam za pomocą kostek 3D. Dzięki temu zabiegowi kartka z Mikołajem wyszła mi bardzo przestrzenna. Aby wypełnić przestrzenie w kompozycji dołożyłam jeszcze ażurowe elementy, wycięte przy pomocy wykrojnika Impression Obsession. Nadają one dodatkowo lekkości całej pracy.

 

Całą kompozycję ułożyłam na białej ramce, podklejonej również na kostkach 3D. Układałam, przekładałam, dokładałam i sklejałam. Ostatnim szlifem na mojej kartce było dodanie napisu Wesołych Świąt. Jedno jest pewne – jest to moja pierwsza praca z tej kolekcji  i na pewno nie ostatnia. Pomimo niezbyt tradycyjnej kolorystyki świątecznej ta kartka z Mikołajem wręcz pachnie świętami.

Mam nadzieję, że zainspirowałam Cię do tworzenia kartek świątecznych. Jak już wspominałam na wstępie – był to mój ostatni wpis tutaj.  Dziękuję Ci za każdą wizytę i pozostawione słowo.  Bardzo się cieszę, że mogłam tutaj gościć. Kamilo, dziękuję za okazane zaufanie i możliwość tworzenia w takim gronie. Do zobaczenia w blogsferze lub na zlotach.

Pozdrawiam już  świątecznie. Agnieszka chanya13

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.