Dziś zaprezentuję Ci kartkę na każdą niemalże okazję jak i na drobny upominek lub dodatek do prezentu. Jest to kartka uniwersalna ze słonikami. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i wykonasz dla siebie równie fajną karteczkę, którą obdarujesz tą wyjątkową Ci bliską osobę.

kartka ze słonikami

Do stworzenia mojej kartki uniwersalnej ze słonikami użyłam:

kartka ze słonikami

Wykonanie, to nic trudnego:

Na samym początku zaczęłam od przyklejenia kwadratowego papieru scrapowego na bazę mojej kartki. Użyłam do tego najlepszej moim zdaniem, a zarazem niezastąpionej u mnie taśmy dwustronnie klejącej. Kolejnym etapem w tworzeniu mojej kartki było wycięcie z papieru wizytówkowego oraz z papieru scrapowego elementów różnej wielkości prostokątów, które za pomocą taśmy dwustronnie klejącej 3D przykleiłam jeden na drugi lekko po skosie każdy z nich. Oczywiście, że na białe prostokąty z falbanką nakleiłam za pomocą taśmy dwustronnie klejącej kolorowe papiery w podobnym kształcie 😉 Jeśli jednak nie masz taśmy polecam Ci niezastąpiony w każdej pracowni klej Magik. Ja się z nim tak samo nie rozstaję jak i z taśmami.

kartka ze słonikami

Kartka uniwersalna ze słonikami prawie gotowa…

No nie tak do końca. Musisz jeszcze tak jak ja wyciąć elementy ozdobne; słoniki, kwiaty, napisy, a wszystko to znajdziesz w przepięknej kolekcji Craft o’clock w sklepiku Świat Pasji. Do wycięcia tych wszystkich elementów użyłam przede wszystkim jak zawsze nożyczek precyzyjnych. Wycinają bardzo fajnie i wygodnie każde nawet najmniejsze elementy. Nie masz ich? Kup i spróbuj, a zobaczysz, że są niezastąpione 🙂

Tak więc, kiedy już masz wycięte ozdobne elementy do ozdobienia kartki… znów okazuje się, że najlepszym sposobem na ich przyklejenie i umieszczenie ich na kartce będzie taśma dwustronnie klejąca 3D. I ja jej użyłam do przyklejenia na mojej kartce uniwersalnej ze słonikami 🙂 I to było by na tyle. Moja kartka gotowa i jak widzisz nie było to nic trudnego. Tak więc nigdy się nie poddawaj i twórz!

kartka ze słonikami

I kartka gotowa. Prosta jak również myślę bardzo pozytywna. Nadająca się na wszelakie okazje. Od tych mniej po więcej poważnych. Dla osoby dorosłej jaki dla osoby młodszej. Wszystko zależy tu od Ciebie.

Jeśli spodobała Ci się moja karteczka, to cieszę się ogromnie i zapraszam już wkrótce na kolejne moje posty. Miłego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.