Witaj czytelniczko! Zapewne jesteś ciekawa kto zwyciężył w wyzwaniu “Miej serce i patrzaj w serce”. Choć możliwe, że po zdjęciu nagłówkowym już się zorientowałaś 😉 Zgłoszeń było wiele, tak jak lubię! Bardzo ciekawe interpretacje tematu i bardzo ciekawe prace. Wiadome – zwycięzca może być tylko jeden, dlatego też trzeba było głosować. Jednak pomimo ilości zgłoszonych prac bez problemów udało się nam wybrać zwycięską pracę. Aby nie przedłużać, a tradycji stało się zadość przejdę do sedna, czyli do ogłoszenia wyników.

Zwyciężczynią wyzwania “Miej serce i patrzaj w serce” jest Irena (Papierowy Świat Rysy), która przygotowała cudowny i bardzo romantyczny LO (layout) w stylu shabby chic.

Miej serce i patrzaj w serce - Irena

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu kwietniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Agnieszce (Studio Inez) za przeuroczą kartkę z mega pięknymi kwiatami.

Miej serce i patrzaj w serce - Agnieszka

Reasumując chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Na zakończenie przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Stworzenia te duże i te malutkie (zwierzęta). Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Tym samym mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Ciekawa jestem jak zwierzaki zainspirują Ciebie. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do zabawy!

2 komentarze

  1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie i miłe słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.