Cześć;)

W dniu dzisiejszym zapraszam Cię serdecznie na kanał Świat Pasji, gdzie w wideo tutorialu prezentuję jak wykonać proste, a zarazem efektowne karty ATC.

Prawidłowa nazwa to Artist Trading Cards. Są to ręcznie wykonywane karty, o wymiarze około 9 cm x 6,5 cm. Karty zazwyczaj są prostokątne, lecz można spotkać się także owalne. Rękodzielnicy wymieniają się kartami w celach poszerzenia lub przypieczętowania znajomości, w celach zabawy, wyzwania czy także wychodzenia poza własną strefę komfortu. Oczywiście karty ATC mogą pełnić wiele dodatkowych funkcji – ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia;) 

Jeżeli temat ten Cię zainteresował i chcesz dowiedzieć się więcej to bardzo gorąco zapraszam Cię do wpisów na blogu, gdzie omówione zostały wszelkie aspekty dotyczące tej formy twórczej. Tores stworzyła bardzo dokładny i obszerny wpis zawierający podstawy dotyczące tychże kart. Scrapeciarnia zaprezentowała własną wizję na mixed mediowe karty ATC. ‘Ateciaki’ możecie także zauważyć we wpisie o kompozycjach autorstwa wspomnianej już Agnieszki (Scrapeciarni).

Poniżej wypisałam wszelkie materiały jakie będą potrzebne 😉

Karty ATC – materiały:

Poniżej prezentuję kilka zdjęć gotowych kart;)

Tutaj znajdziesz filmik z procesu twórczego i dowiesz się jak krok po kroku powstały moje mixed mediowe karty ATC. Zapraszam serdecznie 🙂

Na zakończenie zachęcam Cię do spróbowania swoich sił i wykonania kilku kart ATC. Pamiętaj aby podzielić się swoją twórczością w mediach społecznościowych 😉 Oczywiście nie zapomnij oznaczyć  Świat Pasji – dzięki temu będziemy mogli zobaczyć Twoje rękodzieło 😉 Do zobaczenia w kolejnych wpisach.

Buziaki;)
Kasia;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.