Jak mówi stare przysłowie: “z nowym rokiem nowym krokiem”. Takie słowa zobowiązują, postanowiłam zatem wprowadzić nieco świeżego tchnienia. Możliwe że z nowymi osobami redagującymi naszą ramówkę pojawią się nowe cykle. Jesteś ciekawa Kto dołączy do grona redaktorów bloga Kreatywnego? Z wielką przyjemnością przedstawiam nasze nowe redaktorki.

 

Beata Kaczmarska znana jako Beata-Oln

Nazywam się Beata Kaczmarska, tworzę jako beata-oln, bo Olsztyn to moje miejsce na świecie…
Jestem szczęśliwą mamą i babcią, dla której doba jest zawsze za krótka,by zrealizować wszystkie projekty i pomysły. Mam co najmniej kilka scrapowych miłości… Pierwsza to kartki…przestrzenne, sztalugowe, schodkowe, parawaniki. Rękodzieło dla wyjątkowych ludzi na szczególne okazje… Bawię się formą kartek i skojarzeniami tematycznymi, z radością testuję kolejne wykrojniki i nowe kolekcje papierów. Druga miłość i moja duma to regionalne produkty – zakładki do książek, z autorskim projektem tekturki panoramy Olsztyna, z Kopernikiem, św.Jakubem (patronem Olsztyna) oraz Babą warmińską (Baba czyta,Baba z Warmii,  na szczęście etc). Trzecia – albumy, każdego formatu i na każdy temat. Uwielbiam je za to,że pozwalają utrwalić i oryginalnie oprawić zarówno zwykłe codzienne chwile, jak i te najbardziej  niezwykłe, wyjątkowe ceremonie czy uroczystości. Kocham piękne wspomnienia, zdjęcia rodzinne, czasem tylko żal,że czas płynie tak szybko… za szybko. Czwarta to projekty tematyczne np.sportowe, bajkowe na niewielkie uroczystości i imprezy rodzinne, składające się z różnych elementów :od zaproszeń , przez winietki, karty menu, aż po ramki i albumy na pamiątkę.
Moja twórczość otrzymała certyfikat Produkt Warmia Mazury, miałam również szansę zaprezentować  rękodzieło na kilku wystawach zbiorowych Związku Plastyków Warmii i Mazur i jednej indywidualnej “Baba tworzy…”
Jestem mi niezmiernie miło,że będę mogła dzielić się radością tworzenia, swoją pasją i doświadczeniami tutaj, na blogu Kreatywnym.
Magdalena Pucia znana jako Tores.
Nazywam się Magdalena Pucia, w sieci funkcjonuję jako Tores, od 2006 r. zajmuję się głównie scrapbookingiem (chociaż próbowałam też innych dziedzin rękodzieła), który traktuję przede wszystkim jako sposób zapisywania wspomnień – nie tylko z wielkich wydarzeń, ale przede wszystkim z codziennych, małych chwil. Scrapowe formy ze zdjęciami: LO (layout), albumy, Project Life, to moje ulubione projekty. Scrapbooking daje mi też możliwość twórczej ekspresji, wyrażenia siebie w materii innej niż słowa: lubię art journal za jego absolutnie otwartą formę i brak ograniczeń w kreatywnej zabawie. Fanatycznie uwielbiam naklejki, stemple oraz kolorowe pisaki i kredki. Poza tym lubię morze, książki, seriale kryminalne i spacery z psem.
Barbara Wypych znana jako Sol.

Rękodziełem interesuję się chyba od zawsze, ale wiele lat zajęło mi poszukiwanie techniki, która zainteresowałaby mnie na dłużej niż kilka miesięcy. Kres moich poszukiwań nastąpił niemal 8 lat temu, a stało się to w momencie, w którym po raz pierwszy wbiłam igłę w papier. W tamtej chwili haft matematyczny zawładnął artystyczną częścią mojego serca i rządzi w niej po dziś dzień 🙂 

Prywatnie jestem żoną pewnego Przystojnego Mężczyzny i mamą dwóch Małych Księżniczek, która odskocznię od życia codziennego znajduje wśród igieł, nici i ton papieru 🙂

Pozdrawiam
Basia – Sol
Ola Wu

Mam na imię Ola, moje miejsce w wirtualnym świecie to blog Żeby było kolorowo

Moją pasją od kilku lat jest ozdabianie przedmiotów, malowanie, klejenie, nadawanie im nowego wyglądu, albo nowego życia. Zaczęłam od decoupage i dotąd, modyfikowany na wiele sposobów, to on jest podstawą większości moich twórczych działań.  Zazwyczaj tworzę rzeczy użytkowe, dekoracje do domu, lub pamiątkowe prezenty dla dzieci i dorosłych. Czasem sięgam po tkaniny, szyję, albo biorę się za renowację niewielkich mebli. Szukam sposobu, aby dać komuś radość, a sobie pełen relaks.  
Do redaktorów dołączą też dwie kreatywne osoby jako Gościnni Twórcy. 
W lutym inspirowała będzie Karolina Modrzejewska znana jako Panna Kokartka.
Cześć!
Pół roku temu przepadłam w głębię scrapbookingu – tworzę kartki i exploding boxy, a także wykonuję ozdoby z naturalnych materiałów.
Zawodowo jestem nauczycielem w przedszkolu, gdzie również kreatywnie wykorzystujemy czas.
Cieszy mnie to, że dostałam szansę zaprezentowania swoich prac, które będą mogły Was zainspirować.
Pozdrawiam,
Karolina
Panna Kokartka
W marcu inspirowała będzie Anika Szczepan znana jako Anika

Na początku chciałabym podziękować Kamili za możliwość pojawienia się na blogu Świata Pasji 🙂
za zaproszenie do pokazania swoich prac i spotkania się z Wami w tak fajnym miejscu. 🙂
Mam na imię Anika, jestem szaloną artystką ze spokojną duszą, która pomysły ma w głowie od tak.
Scrapbooking jest już obecny w moim życiu od około 5 lat, jest moją odskocznią od dnia codziennego, moją pasją.
Uwielbiam tworzyć kartki, albumy, pudełeczka, ale kusi mnie też świat prac mediowych i coraz częściej zgłębiam jego tajniki 🙂 Ogromną frajdę sprawia mi wykonywanie upominków dla najmłodszych, stanowią one większą część moich prac, bo uważam, że dzieci są najfajniejszymi odbiorami. Kocham również kolorować stemple, a gdy mam pomysł i wenę, albo po prostu gdy “POTRZEBA” u mnie staje się matką wynalazków działam w każdej dziedzinie.
Moje prace możecie znaleźć pod adresem http://aputus-pasji.blogspot.com/ gdzie serdecznie zapraszam 🙂

Pozdrawiam

Anika 🙂

Na chwilę obecną to wszystkie nowe osoby, które będą współtworzyły bloga Kreatywnego. Raz jeszcze pragnę je gorąco powitać w zespole. Mam nadzieję że odnajdziesz tu coś dla siebie dzięki tym kreatywnym duszyczkom! Zapraszam do odwiedzania nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.