Cześć,

Pokazałam Ci jak tworzyć kwiaty i pomyślałam sobie że może warto pokazać jak je wykorzystuję w swoich pracach. Dlatego postanowiłam zrobić krótką przerwę w cyklu i pokazać Ci przygotowany przeze mnie album ślubny.

Wykonałam go na bazie od Eco-Scrapbooking. Bazy te są rewelacyjne i znacznie przyspieszają pracę, jeśli nie chcesz tworzyć albumu od podstaw. Jako że miałam gotową bazę to dodatkowy czas spożytkowałam na dodanie czegoś od siebie. Jeśli obserwujesz moje prace, to wiesz, że lubię wykonywać pudełka do albumów. Dlatego tak właśnie uczyniłam i tym razem.

Poszczególne karty bazy i okładkę ozdobiłam papierami ze ślubnej kolekcji Craft o’clock. Na zdjęcia przygotowałam białe maty w odpowiedniej wielkości. Całość ozdobiłam elementami, które powycinałam z użyciem precyzyjnych nożyczek z arkuszy tejże samej kolekcji. Naklejałam je z użyciem taśmy dystansowej do 3D.

Album ma 6 kart każda posiada kieszonkę od góry, gdzie można umieścić dodatkowe zdjęcia. Zatem przygotowałam dodatkowe maty na zdjęcia. Każda z nich wyciągana jest za wycinankę – serwetkę.

Własnoręcznie wykonane pudełko ozdobiłam tak, aby pasowało do albumu. Do kompozycji dodałam jednak jeszcze kwiaty z foramiranu. Dla lepszego efektu całe pudełko postawiłam na metalowych nogach.

Jeśli mój wpis Ci się podobał proszę pozostaw komentarz. Dla zachęty dodam, że już tworzy się wpis o sukulentach z foamiranu. Mam wciąż wiele nie pomysłów, którymi chciałabym się z Tobą podzielić. Dlatego zapraszam do podglądania boga i kolejnego mojego wpisu – ja już nie mogę się doczekać.

Serdecznie pozdrawiam Pati

3 komentarze

  1. Przepiękny album! ❤ Czekam z niecierpliwością na wpis o sukulentach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.