Witaj cieplutko w Nowym Roku 2020. Cieszę się niezmiernie, że dziś mogę przedstawić Ci moją pierwszą inspirację na blogu Świat Pasji. Będzie to jak widzisz kartka z okazji osiemnastych urodzin obchodzonych już dziś. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, tak jak i spodobała się osobie, która została nią obdarowana.

 

Na dzisiejszy dzień przygotowałam kartkę z okazji osiemnastych urodzin, którą wykonasz bez żadnych wykrojników. Potrzebujesz tylko papierów do scrapbookingu z elementami do wycinania, które posiadają na przykład kolekcje papierów z Piątku Trzynastego. Do ich wycięcia proponuję rewelacyjne nożyczki precyzyjne firmy DP Craft. Powycinane elementy kwadratowe przyklejasz za pomocą taśmy dwustronnie klejącej Tacky Tape 9mm. Jest rewelacyjnie mocna i godna polecenia. Możesz też użyć niezawodnego kleju Magic. To jednak już zależy od Ciebie i od tego jak jest Ci wygodnie. Kolejnym etapem jest rozmieszczenie na kartce naszych powycinanych elementów ozdobnych. Proponuję użyć taśmy 3D dwustronnie klejącej Craft Passion. Ja nie wyobrażam sobie pracy bez niej i tej właśnie użyłam w mojej pracy. Mniejsze elementy natomiast przykleiłam za pomocą kwadracików dystansowych DP Craft. I to byłoby na tyle. Wyszła nawet ciekawa praca bez profesjonalnych scrapowych urządzeń 🙂

Kartka na osiemnastkę

To już byłoby wszystko z mojej strony, ale jeśli spodobała Ci się moja praca prosiłabym Cię o podzielenie się nią w Twoim internetowym skrawku świata. Może i jeszcze kogoś zainspiruje i się spodoba. Będzie mi również miło jeśli zostawisz tu po sobie ślad w postaci komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.