Planujesz zorganizować swojemu dziecku tematyczne przyjęcie urodzinowe z bohaterami ulubionych bajek? A może Twoje dziecko zostało zaproszone na przyjęcie z tematem przewodnim w postaci Myszki Mickey lub Smerfów? Obie okazje są wręcz idealne, by przygotować wyjątkową, oryginalną kartkę dla Jubilata. Dzięki takim dodatkom urodziny jak z bajki będą nie tylko bajkowe, ale wręcz bajeczne!

Przestrzenne, dekoracyjne i tematyczne kartki z personalizacją dla Jubilata  to kartki z efektem “wow” 🙂 Wrażenie i radość dziecka – bezcenne… Dlatego zaraz się przekonasz, jak wiele jest możliwości. To nieważne, że jeszcze nigdy takich kartek nie robiłaś. Jak nie spróbujesz, to nie przekonasz się ,że to wcale nie jest aż takie skomplikowane.

Przestrzenne kartki na urodziny jak z bajki, już w czasie przyjęcia spełniają dodatkową rolę i uzupełniają tematyczną dekorację na stole. Po imprezie możesz je ustawić w pokoju dziecka, a wreszcie (np. gdy zmieni się ulubiony bohater) trafią do pudełka  lub  skrzynki skarbów/pamiątek z dzieciństwa. Do wykonania jednaj kartki naprawdę nie potrzebujesz wielu dodatków. O bazie materiałowej i różnych możliwościach pozyskiwania tematycznych akcesoriów pisałam tutaj 

1. Efektowne, przestrzenne kartki – parawaniki. W związku z tym pięknie prezentują się wśród dekoracji na stole. Do wykonania bazy służą specjalne wykrojniki, ale doskonale sobie poradzisz i bez nich, jedynie z pomocą nożyczek lub nożyka i maty. W sieci znajdziesz gotowe szablony z wymiarami.

 

2. Kartki w formie tzw. card-in-box (występują również jako pop up cards) podobnie  ozdobią urodzinowy stół. To bardzo oryginalna, przestrzenna forma z możliwością złożenia kartki “na płasko” do koperty. Możesz kupić gotową bazę do sklejenia lub ją samodzielnie wykonać.

 

3. Step cards czyli kartki schodkowe. Kolejne przestrzenne, stojące kompozycje z życzeniami wewnątrz. Z pewnością są godne uwagi, chociaż nie aż tak skomplikowane jak poprzednie.

 

4. Kartki sztalugowe czyli easel-cards. Bazę łatwo wykonasz wykonasz samodzielnie, a ozdobisz według uznania wykorzystując przygotowane materiały.

 

Podsumowując, masz cztery propozycje przestrzennych kartek na urodziny jak z bajki. Wybór należy do Ciebie! Więcej tematycznych inspiracji znajdziesz na mojej stronie To co, spróbujesz? Chętnie zobaczymy efekty i Wasze bajkowe kartki w komentarzach pod postem.

Urodziny jak z bajki trzeba koniecznie ocalić od zapomnienia. Oczywiście zdjęcia! Nie tylko zapisane w telefonie:)  Warto przygotować mniejszy lub większy album na pamiątkowe zdjęcia oraz tematyczną ramkę na fotografię. I właśnie do tego będę zachęcać w następnych postach z cyklu Urodziny jak z bajki:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.