Powiem szczerze, że planując wyzwanie o tej tematyce (Abecadło z pieca spadło) w tym okresie liczyłam na dużo większy odzew. Choć prawdę mówiąc bardziej bałam się że nie damy rady z komentowaniem wielkiej ilości zgłoszeń. Reasumując nie było najgorzej 😀 W zgłoszeniach były bardzo różne i ciekawe pomysły na przedstawienie abecadła. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników, bo zapewne na nie czekasz 🙂

Zwyciężczynią wyzwania Abecadło z pieca spadło jest: Ania z bloga Ania and Quilling

Ania przygotowała bardzo elegancką dekorację mixed media z użyciem gotowego napisu – oto banerek dla Ciebie Aniu:

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adres sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu listopadzie (termin ustalimy na priv).

Dodatkowo w tym miesiącu niespodzianka – wprowadzam odznakę wyróżnienia, która została przyznana Eli17 z bloga Moje pasje za dekorację świąteczną.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować zwyciężczyniom odznaczeń oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów jak i ich realizacji.

Tym samym przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Figury geometryczne w rękodziele, na które serdecznie zapraszam. Mam nadzieję że obecne wyzwanie będzie równie inspirujące. Ciekawe jakie figury Cię zainspirują. Mam nadzieję że zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

4 komentarze

  1. Bardzo, bardzo dziękuję ❤ Elu- gratuluję

  2. No oczywiście, że ta praca musiała wygrać. Była moją faworytką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.