Zgłoszeń było bardzo wiele, za co serdecznie dziękuję 😀 Jak widać w naszych pracach figury geometryczne pojawiają się zawsze. Jednak koła odnotowały się jako te najpopularniejsze – tez je bardzo lubię 😉 Zapewne jesteś ciekawa, kto zwyciężył tym razem? Dlatego tez nie przedłużając pragnę ogłosić że:

Zwyciężczynią wyzwania Figury geometryczne w rękodziele jest (moja imienniczka): Kamila z bloga Carta cartolina!

Kamila do naszego wyzwania zgłosiła przecudny i pracochłonny album. Wykorzystała w nim przeróżne figury geometryczne, takie jak: koła, kwadraty, prostokąty – oto zwycięski banerek dla Ciebie:

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu grudniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast wyróżnienie i banerek tym razem przypada Beacie za uroczą metryczkę w formie sztalugi, gdzie figury geometryczne (koła, kwadraty i heksagony) grają niemal główną rolę.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować zwyciężczyniom odznaczeń oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów jak i ich realizacji.

Tym samym przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Owoce i kolory jesieni. Serdecznie na nie zapraszam i myślę, że będzie ono równie inspirujące. Mam nadzieję, że zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

2 komentarze

  1. Dziękuje i gratuluje Kamili – świetna praca 🙂

  2. O rety! Przegapiłam! Dziękuję bardzo! To dla mnie zaszczyt – docenienie mojej pracy przez tak twórcze osoby :)) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam serdecznie! :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.