Nadeszła ta chwila i ten dzień, kiedy to podsumowuję wyzwanie z miesiąca poprzedniego. Świetnie było móc podziwiać wszystkie zgłoszenia. Mimo prostego tematu prace okazały się być dość zróżnicowane. W wyniku czego nasze głosy nie były jednomyślne, jednak mimo to udało się wyłonić zwyciężczynię. Pewnie z niecierpliwością czekasz na wyniki. Jestem ciekawa czy będziesz zaskoczona naszym wyborem. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, chciałabym ogłosić wyniki wyzwania #29 – “W ten deseń”.

Zwyciężczynią listopadowego wyzwania jest Karolina z bloga Kalowanki , która przygotowała eksplodujące pudełko z traktorkiem.

Serdecznie gratuluję i proszę skontaktuj się z nami pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Możesz również napisać w messenger przez nasz fanpage Świat Pasji. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu wrześniu (termin ustalimy na priv, jeśli oczywiście wyrazisz chęć).

Natomiast, w tym miesiącu, banerek z wyróżnieniem otrzymuje Papierowo mediowe to i owo za kalendarz adwentowy w formie pociągu.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim zgłaszającym dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Tym samym przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już grudniowe wyzwanie: Biały puch. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób stanie się dla Ciebie inspiracją i czy uda nam się przywołać śnieżną zimę. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

wyniki wyzwania #29

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.