Nadeszła ta chwila i ten dzień, kiedy to podsumowuję wyzwanie z miesiąca poprzedniego. Zasypałyście nas bardzo, bardzo ciekawymi i kreatywnymi zgłoszeniami. Moją uwagę przykuły konkretnie dwa, jednak nie ja ustalam zwycięzcę – głosujemy całą drużyną 🙂 Zapewne jesteś ciekawa, kto wygrał tym razem? Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, chciałabym ogłosić wyniki wyzwania #32 – “Bokeh”.

Zwyciężczynią grudniowego wyzwania jest Radość Tworzenia, która przygotowała przeuroczą, cukierkową kartkę z serduszkowym tłem bokeh.

wyniki wyzwania #32 - wygrana

Serdecznie gratuluję i proszę skontaktuj się z nami pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Możesz również napisać w messenger przez nasz fanpage Świat Pasji. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu kwietniu (termin ustalimy na priv, jeśli oczywiście wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem w tym miesiącu otrzymuje Janusz za podświetlany zimowy shadow box z efektem bokeh.

wyniki wyzwania #32 - wyróżnienie

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim zgłaszającym dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Tym samym przypominam, że nasze marcowe wyzwanie zostało ogłoszone na fanpage Świat Pasji oraz na Instagram. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i wierzę, że będzie ono równie inspirujące, a nowe zasady przypadną Ci do gustu. Dlatego też mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób stanie się ono dla Ciebie inspiracją. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

wyniki wyzwania #32

 

Jeden komentarz

  1. Bardzo bardzo dziękuję za wyróżnienie ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.