Miesiąc temu ogłosiłam nabór do zespołu Kreatywny Social DT. Zgłoszeń przyszło bardzo wiele – po ostatnim naborze do Craft Drużyny kompletnie się tylu nie spodziewałam. Siedziałam, przeglądałam i zachwycałam się. Wybierałam, decydowałam i głowiłam się. Wszystkie prace były na poziomie, wszystkie zgłoszenia były bardzo ciekawe.

Realia są takie, że niestety nie byłam w stanie przyjąć wszystkich. Musiałam wybierać, a wybór był okropnie trudny – zawsze jest. Początkowo planowałam przyjąć jedynie 5 osób, ale jak to ja – postanowiłam zaryzykować.  Zaproponowałam kilku osobom inne zadania niż te, do których się zgłosiły – tym samym zwiększając ilość przyjętych osób.

Przechodząc do meritum, z przeogromną przyjemnością przedstawię dziś osoby, które przez najbliższe miesiące będą inspirować w social mediach sklepu Świat Pasji. Dodatkowo przedstawię również osoby, które dołączyły do Craft Drużyny. Werble proszę…. 😉

Kreatywny Social DT stanowią:

Ewelina  – Craft Ew

Kreatywny Social DT - Ewelina

Justyna – Qartka.pl

Kreatywny social DT - Justyna

Kamila – Gałgankowy Dom

Kreatywny Social DT - Kamila

Kala (Karolina) – Kalowanki

Katarzyna – Scrapkomania Kasi 

Kreatywny Social DT - Kasia

W związku z powyższym zapytuję: Podoba Ci się nasz nowy zespół? Mam nadzieję że tak samo spodobają Ci się prace tych osób.

Do Craft Drużyny dołączy:

Karolina – Fanaberriess

Na zakończenie tego ogłoszenia serdecznie zapraszam do stałego obserwowania kanałów social media naszych oraz całego naszego zespołu. Uwierz mi będzie bardzo ciekawie i różnorodnie!

Jeśli masz ochotę dołączyć do jednego z naszych zespołów nie musisz czekać na otwarty nabór, możesz zgłosić się do nas w każdej chwili. Z pewnością odpowiemy na każdy mail, a jeśli będziemy potrzebować świeżej krwi skontaktujemy się z Tobą.

Jeden komentarz

  1. Gratuluję i życzę wszystkim powodzenia!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.