Mam kopułki do shaker boxów – okrągłe i kwadratowe. Posiadam je i wydawałoby się, że powinnam na tym poprzestać, ale nie. Jestem kobietą, która lubi wybór, a im więcej wszystkiego tym lepiej. Znacie to powiedzenie, że nie mamy za dużo przydasiów tylko mamy za małą pracownię? Mi zawsze przyświeca to motto, więc tym razem wybór padł na kopułki do shaker boxów w kształcie serca. Po prostu musiałam je mieć i kropka 🙂 Dlatego też temat na dziś to recenzja kopułki do shaker boxów.

wykrojnik i kopułka Snip Art

W przypadku okręgów czy kwadratów dość łatwo będzie nam dopasować średnicę już posiadanych wykrojników, by móc w jakiś sposób połączyć od wierzchu shakera, ale z kopułką sercem chyba tak prosto może już nie być. W opakowaniu były aż 3 sztuki.

Od razu dobrałam pasujące wykrojniki Snip Art, bo chcę mieć pewność, że będę miała jak ukryć otok kopułki, by było zawsze ładnie i estetycznie. Dysponuję już sporą ilością wykrojników serc, ale na oko każdy z wzorów jest zbyt smukły i na pewno nie dopasowałabym go do tej, którą zamówiłam. Zwróć uwagę, że oba przedmioty są szersze a niżeli dłuższe.

Do tego zauroczyła mnie ta koronka, więc wykrojnika na pewno będę używać również bez kopułek.

Wykrojony już scrapek wraz z koronką (mierzone w najszerszym miejscu) ma 12 cm szerokości i jest wysoki na 10 cm.

W sklepie Świat Pasji są również inne kopułki w kształcie owalu, ale do niech też prawdopodobnie ciężko będzie Ci dobrać wykrojnik ze swojej bazy wykrojników, więc planując inne kształty kopułek weź pod uwagę również zakup pasującego do niej wykrojnika.

Jeśli jednak nie chcesz kupować kolejnego wykrojnika to wpadłam na pomysł maskowania kopułki w inny sposób. Można ją przecież obkleić naokoło różnej masy kwiatuszkami. Płaskimi lub 3D. Myślę też, że sprawę załatwi kilka warstw Twoich ulubionych wianuszków. Wystarczy je rozciąć i nakleić warstwami wokół plastikowej obramówki.

Jeśli chciałabyś poczytać więcej o shaker boxach to moje koleżanki z design teamu już trochę na ten temat pisały tutaj.

Dziękuję, że z uwagą przyjrzałaś się mojemu udanemu zakupowi i ta recenzja kopułki do shaker boxów będzie dla Ciebie przydatna. Czy myślisz, że takie serducho przydałoby się w Twoich zbiorach?

Kreatywnego dnia,

Joanna z moje-tworcze-miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.