Jakiś czas temu ogłosiłam nabór na Redaktora bloga Kreatywnego, następnie go przedłużyłam. Zgłoszeń było całkiem sporo, choć na początku niekoniecznie się na to zapowiadało. Jednak Craft Drużyna znów się powiększy. Wszystkie zgłoszenia były bardzo ciekawe i bardzo ciężko było wybrać nowe osoby do zespołu. Uwierz mi że wybór był na prawdę trudny. Planowałam przyjąć jedynie 3 osoby, ale postanowiłam znów zaryzykować i zwiększyłam tę ilość.

Przechodząc do meritum z przeogromną przyjemnością przedstawię dziś osoby, które będą dzielić się z Tobą swoją pasją, wiedzą i inspiracjami na blogu Kreatywnym. Craft Drużyna wzbogaciła się w nowe twórczynie – oto one:

Agnieszka Mirkowska

Cześć, nazywam się Aga Mirkowska, a w sieci można mnie znaleźć jako Scrapeciarnia. Rękodziełem zajmuję się od bardzo dawna. Zaczynałam od decoupage, a od jakiś 2 lat moje serce wybrało scrapbooking i mixed media. Uwielbiam tworzyć warstwowe kartki oraz LO na bazach MDF. Kocham shakery i embossing, a szczegółów dowiecie się już niedługo z wpisów na Blogu Kreatywnym.

Patrycja Serafin

Hej! Mam na imię Patrycja a w sieci znajdziecie mnie jako Scrapatki Patrycja Serafin. Uwielbiam tworzyć prace scrapbookingowe jak i próbować swoich sił w technice mixed-media. Cieszę się, że od teraz mogę być częścią tego cudownego zespołu <3

Małgorzata Kalbarczyk – Leonczuk

Nazywam się Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk i scrapuję od 2011 roku jako Goga. Na co dzień zajmuję się marketingiem i jestem mamą Mai. Piszę bloga scrapbookingowego Goga Crafts. Mieszkam w Warszawie i każdą wolną chwilę wykorzystuję na scrapbooking. Uwielbiam tworzyć różne prace, próbować nowych technik, eksperymentować. Najbardziej lubię ubrudzić sobie ręce, czyli pracę z mediami i wycinanymi elementami – to jest coś, czego nie może u mnie zabraknąć! Uwielbiam też malować akwarelami, tworzyć notesy i robić zdjęcia. Scrapbooking jest dla mnie pasją, w której się twórczo realizuję i rozwijam, a także sposobem na odpoczynek od pracy. Uwielbiam dobrą literaturę, podróże, pisanie i marketing.

Anetta Liszowska

Rękodzieło to moja pasja. Inspiracji do prac szukam przede wszystkim w bogactwie natury.  Lubię styl shabby chic i prowansalski. Tworzę prace warstwowe, kobiece, pełne kwiatków i innych dodatków, które często sama produkuję. Lubię robić czekoladowniki, albumy, kartki, rzadziej LO i ATC. Tworzę też na bazie papierów do scrapbookingu mixmediowe anielice. Prowadzę art journal.  Lepię z masy solnej i porcelanowej różne figurki, które ręcznie maluję. Zajmuję się decoupagem. Czasami tworzę kursy i tutoriale, które zamieszczam na swoim blogu Jamiołowo. Jestem humanistką z wykształcenia i szczególne miejsce zajmują w moim życiu książki. Pracuję jako instruktor w pracowni plastycznej. Można mnie znaleźć na FB Jamiołowo i instagramie – Jamiołowo.

Magdalena Antosik

Na imię mam Magda i po długiej przerwie wróciłam tworząc blog Cardmaking Dream Big. Znajdziecie mnie również na facebookowym fanpage’u o tej samej nazwie 🙂
Rękodziełem zajmuję się chyba od zawsze. Jako mała dziewczynka zakochana w hafcie krzyżykowym tworzyłam swoje pierwsze obrazy z końmi bez wytchnienia. Dalej szukając jednak czegoś jeszcze innego poznałam świat decoupage, biżuterii z żywicy, ale to scrapbooking, cardmaking i prace mixmedia wciągnęły mnie na dobre i tworzę je już od ponad dziesięciu lat dla siebie, dla najbliższych, ale i dla tych, którzy cenią sobie coś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Poza tym uwielbiam wyzwania, fotografię, motoryzację, a także słońce i wiatr w moich włosach, kiedy galopuję po bezkresach łąk i nad pobliską rzeką. Na co dzień wesoła i uśmiechnięta. Ciesze się bardzo, że będę częścią Świata Pasji i poznam nowe osóbki z którymi będę się rozwijać kreatywnie i mam nadzieję poznać się z Wami bliżej 🙂

Na zakończenie tego ogłoszenia w imieniu swoim i całego zespołu bloga Kreatywnego serdecznie zapraszam do stałego zaglądania i czytania naszych treści. Uwierz mi będzie bardzo ciekawie i różnorodnie! Craft Drużyna rusza do dzieła!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.