Powoli na blogu Kreatywnym zaczyna być tradycją publikowanie wpisów gościnnych osób które wygrały w wyzwaniu. W związku z tym chciałabym zaprezentować pracę Martyny z profilu @papierowo.mi. Cukierkowa Kartka Karnawałowa to jej propozycja, ale co ja tu będę 😉 Zobacz sama co napisała Martyna:

Cześć!
Z wielką przyjemnością mam zaszczyt gościć dziś na łamach bloga Kreatywnego Świata Pasji. Mam na imię Martyna, a w sieci znajdziesz mnie pod nazwą papierowo.mi. Jak samo określenie wskazuje gra we mnie scrapbookingowa dusza! Uwielbiam tworzyć kartki na wszelkie okazje.
Długo zastanawiałam się jaki projekt przygotować w gościnnym wpisie. Jako że karnawał w pełni, postawiłam na iście radosną kartkę. Myślę, że może zachęcić ona każdego, nawet największego leniucha do karnawałowego szaleństwa!
Cukierkowa kartka
Inspiracją do dzisiejszej pracy była dla mnie najnowsza kolekcja papierów Mintay Papers “Forever young”. Kartka utrzymana jest w pastelowych, cukierkowych barwach. Z tekturowego arkusza wycięłam poszczególne elementy. W centralnej części umiejscowiłam piękną karuzelę, a na górze drewniane baloniki w kształcie serca. Całość dopełniła różowa wstążka.
Cukierkowa kartka inspiracja
Mam nadzieję, że moja inspiracja przypadnie Ci do gustu i odwiedzisz mnie na instagramie https://www.instagram.com/papierowo.mi/
Pozdrawiam również wszystkich czytelników bloga 🙂

Reasumując dziękuję Martynie za pokazanie swojej inspiracji, którą jest cudowna, megakolorowa i cukierkowa kartka. Natomiast Ciebie zapraszam do odwiedzenia profilu naszego Gościnnego Twórcy. Jak i również proszę o zostawienie po sobie śladu wizyty poniżej w komentarzu 😀 Tym samym przypominam o trwającym wyzwaniu, jeśli Ty też chciałabyś wygrać i się pokazać na naszym blogu, to gorąco zapraszam do wzięcia w nim udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.