Pora na ogłoszenie wyników wyzwania Kompas. Nie wiem czy temat był dość trudny, czy okres wakacyjny zebrał żniwo, gdyż zgłoszeń niestety było niewiele 🙁 Jednak odnalazłam w tym pozytywy – dzięki temu było łatwiej wybrać pracę zwycięską 😉 Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić wyniki wyzwania. Mniemam że na nie z niecierpliwością czekasz 🙂

Zwyciężczynią lipcowego wyzwania o tytule Kompas jest Bogusia z bloga Fabryka prezentów, która przygotowała przecudnowny mixed mediowy 3D stojak na zdjęcia.

kompas - wygrana

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu wrześniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast, tym razem, banerek z wyróżnieniem otrzymuje Papierowy Wilk za nastrojowy komplet: kartka + pudełko w stylu vintage.

kompas - wyróżnienie

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już sierpniowe wyzwanie: Gradient. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i myślę, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób stanie się dla Ciebie inspiracją. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.