Witajcie, dziś przychodzę w imieniu Ireny Rysy, która wygrała w wyzwaniu: “Miej serce i patrzaj w serce” i zgodziła się być naszym Gościnnym Twórcą w tym miesiącu. Przygotowała ona specjalnie dla bloga Kreatywnego krokusowy czekoladownik – tak ja go nazwałam 😉

krokusowy czekoladownik + wkład

Oto co Irena napisała o swojej pracy:

Inspiracją dla Was jest czekoladownik w kolorach krokusów: nieśmiała jasna zieleń, biel i fiolet.
Bazę do czekoladownika zrobiłam z fioletowego papieru, żeby ładnie “grała” z bukietem kwiatów. Obkleiłam ją następnie papierami Craft’o’Clock Home sweet home, a do kompozycji użyłam liści z zestawu Leaves 2 tej firmy. Pozostałe fragmenty papierów są z Lemon Craft. Pod bukietem znalazły się chlapnięcia izinkiem białym perłowym i limonkowym.

Pozdrawiam serdecznie
Rysa

krokusowy czekoladownik - środek

Zbliżenia na detale:

Oraz krokusowy czekoladownik w całej swojej okazałości 🙂

krokusowy czekoladownik - front

Jak Wam się podoba? Mam nadzieję, że tak samo bardzo jak i mi 🙂 Kompozycja kwiatowa idealnie wpisuje się w wiosenny okres, dodatkowo różnorodność kwiatów przyciąga uwagę. Ślicznie dziękuję Ireno, że zechciałaś stworzyć dla nas ten śliczny projekt. Tym samym chciałabym przypomnieć że jeszcze kilka dni pozostało aby zgłosić się do obecnego wyzwania: Foremkowy zawrót głowy, którego tematem przewodnim są wyciski z foremek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.