Pora na ogłoszenie wyników wyzwania Księżyc. Cudownie było móc podziwiać te wszystkie, bardzo ciekawe prace. Mixed mediowe zgłoszenia kontrastowały z delikatnymi karteczkami 🙂 Nasze głosy były zróżnicowane, jednak mimo to udało nam się wyłonić zwyciężczynię. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić wyniki wyzwania. Mniemam że na nie z niecierpliwością czekasz 🙂 .

Zwyciężczynią lipcowego wyzwania o tytule Księżyc jest Joanna z bloga Kawa na poddaszu, która przygotowała bardzo klimatyczny wpis do swojego art journala.

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu wrześniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast, tym razem, banerek z wyróżnieniem otrzymuje Ania z Kreatywnej Jacewiczówki za słodziusią karteczkę z elementem recyklingu i bardzo ciekawą techniką iris folding.

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już październikowe wyzwanie: Jesień, jesień… Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób stanie się dla Ciebie inspiracją. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

3 komentarze

  1. Cudowna wiadomość, dziękuję!:))

  2. Gratuluję Zwyciężczyni!
    Dziękuję za motywację do działania i inspiracje 🙂 Wyróżnienie, spośród tylu inspirujących prac, to dla mnie wielka rzecz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.