Cześć!

W poniższym wpisie chciałam pokazać Ci inspirację jaką wykonałam na oryginalnej bazie, czyli LO na folii. Dodatkowo chciałabym pokazać Ci kolejny pomysł na kwiatki handmade. Zatem zapraszam do czytania.

Ponieważ osoba, z którą jestem na zdjęciu jest dla mnie bardzo ważna LO także musiało być wyjątkowe. Jak już pisałam w słowach wstępu, moje LO wykonałam na folii z nadrukiem. Jednak jako że zamierzałam użyć mediów, postanowiłam je najpierw zagruntować. Natomiast żeby nie straciło transparentności użyłam gesso clear. Musiałam zostawić do samoistnego wyschnięcia – nie mogłam użyć nagrzewnicy, gdyż ciepło nie wpływa dobrze na folię.

W tym czasie, z użyciem wykrojników Craft Passion, powycinałam sobie kwiatki z kalki kreślarskiej. Wycięłam również listki z kalki i z papieru.
Kiedy już mogłam dalej pracować na bazie, to z użyciem szablonu naniosłam przecierki z pasty teksturowej. Odłożyłam do wyschnięcia pasty i zabrałam się za zdobienie kwiatków i listków.
Na macie do mediowania rozrobiłam proszek color glow z wodą (jest on mocno napigmentowany, więc nie potrzeba go wiele). Z użyciem gąbeczki pomalowałam nim kwiatki, pomalowałam nim również końcówki listków z papieru, natomiast listki z kalki potuszowałam seledynowym tuszem.

Wróciłam do bazy, rozrobiony proszek color glow rozprowadziłam gdzieniegdzie na bazie. Dodatkowo pomalowałam nim płatki kwiatków nadrukowanych na folii. Ponownie zostawiłam do wyschnięcia.

Gdy czekałam na wyschnięcie mojego LO na foli, to wycięłam jeszcze motylki z papieru i pomalowałam napis z HDF.

Wszystkie elementy rozmieściłam, a następnie przykleiłam na bazie. Do kompozycji kwiatowych dodałam sprężynki z cienkiego drucika biżuteryjnego. Żeby dodać ostatecznego szlifu tu i ówdzie niektóre elementy pomazałam pastą brokatową.

Żebyś mogła ocenić efekt jaki uzyskałam, poprosiłam moją córkę Laurę aby pomogła mi zaprezentować LO na folii.

Będę wdzięczna, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza. Daj znać czy podobała Ci się moja inspiracja, a może sama stworzyłaś jakieś LO na folii z nadrukiem? Koniecznie pokaż!
Pozdrawiam serdecznie.
DT Pati

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.