Jeśli jesteś ciekawa czym zamierza zainspirować Joanna, to koniecznie zajrzyj do tego wpisu. Dowiesz się jak zrobić coś z “niczego”. Recykling ostatnio robi się popularny 🙂 Zobacz jak prezentują się recyklingowe podkładki.

 

recyklingowe podkładki

Cześć! Mam na imię Joanna. Kocham smak kawy i swoją pracownię na poddaszu, gdzie Was serdecznie zapraszam: kawanapoddaszu.pl

Jestem żoną i double-mamą. Jestem też nauczycielką i pianistką, a moje palce albo grają albo są całe w kleju i farbach 😀 Podobnie jak wielu z Was tworzę w kilku dziedzinach, a są to przede wszystkim mixed media, ale również decoupage, rysunek, czy beading na krośnie.

Bardzo mnie cieszy wygrana tu na blogu i możliwość napisania do Was!

Blog kreatywny to kopalnia porad i inspiracji. Zastanawiałam się, co mogę Wam pokazać i zdecydowałam, że będzie to przykład recyklingu z dość nietypowych materiałów. Do projektu wykorzystałam resztki moskitiery, które zostały mi po montowaniu jej w oknach tego lata oraz kwadraty wyrwane z papieru, w którym dostałam kwiaty (zostawiłam go, bo spodobał mi się kolor ;D)

Z moskitiery wycięłam różnej wielkości prostokąty, a z papieru wyrwałam kwadraty. Podkładki z drewnianej sklejki pomalowałam na fioletowo z lekko przebijającymi granatowymi plamami i dodałam stemplem czarne napisy. Następnie przykleiłam przygotowane materiały.

Gdy wszystko wyschło użyłam szablonu z cyframi i białego gesso (gesso fajnie wtopiło się w kratkę) oraz naklejek z napisami. Papierowe kwadraty pomalowałam farbami i wyszły mi z nich kwiaty. Całość pochlapałam, a po wyschnięciu kilkukrotnie polakierowałam.

recyklingowe podkładki 1

Pomimo lekkich nierówności podkładki są jak najbardziej użyteczne. Myślę, że wyszło dość nietypowo, ale lubię takie eksperymenty, ba, namawiam Was do tego! 😉

Pozdrawiam

Trzymajcie się zdrowo!

Kawa na poddaszu

 

I jak podobały Ci się recyklingowe podkładki Joanny? Trochę w nich decoupage, trochę mixed media – tworzysz czasem tego typu projekty? Pamiętaj wciąż trwa nasze listopadowe wyzwanie “W ten deseń” – zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.