Dzień dobry,

u mnie sezon ślubny w pełni, zatem chciałabym zaprezentować kolejną kartkę ślubną.  Jak to jest z Tobą?  Jakie robisz prace ślubne: białe, stonowane, pastelowe czy kolorowe i kontrastowe?

Ja osobiście wolę kartki kolorowe. Tym razem postawiłam na kolor lawendowy.

Wykorzystałam papier z Craft O’clock z kolekcji Lavender Hills. W kartce motywem przewodnim są serca, które pojawiają się kilkukrotnie: jako tekturka, papierowe tło, banerek oraz jako serca wycięte przy pomocy wykrojników i umieszczone w centrum tekturki. Podkleiłam je kostkami 3D, żeby zachować odpowiedni poziom.

Dodałam motyw pary młodej. Wycięłam ją dwukrotnie i górną warstwę również podkleiłam kosteczkami 3D. W lewym rogu ułożyłam kompozycję z fioletowych kwiatów i “ryżyków”, którą umieściłam na zielonych listkach. Listki wycięłam za pomocą wykrojnika Agateria – wianek.

Okazało się, że kompozycja zrobiła się bardzo przestrzenna, przez co kartka wylądowała w pudełku. W sklepie znajdziesz szeroki wybór pudełek, w które możesz zapakować swoje kartki. Ja wykorzystałam kwadratowe pudełko z okienkiem z Craft Corner. Jest to prosty i bardzo efektowny sposób aby zapakować przestrzenne projekty.

Daj znać czy moja inspiracja okazała się pomocna dla Ciebie w tworzeniu. Może masz równie ciekawe pomysły na motyw przewodni kartki ślubnej – napisz mi o tym.

Pozdrawiam gorąco, Agnieszka chanya13

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.