Witaj! Dzisiaj ostatni dzień roku, z niecierpliwością oczekujemy szampańskiej zabawy do białego rana i odliczania, które przeniesie nas do Nowego Roku. Ponieważ mnie przypadł ten zaszczyt, żeby tu na Blogu Kreatywnym zamknąć stary rok, postanowiłam przygotować sylwestrowy layout inspirowany fajerwerkami, które radośnie rozświetlą noc o północy, wieszcząc nadejście 2020 roku.

To był niesamowicie kreatywny rok

Miniony rok kończy się u mnie zdecydowanie w rytmie mix media, choć zaczynałam przygodę na Blogu Kreatywnym od technik z użyciem tuszów Distress Oxide. Cieszę się, że będę Cię inspirować również w nadchodzącym roku, bo pomysłów mam co niemiara.

Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji nadchodzącego Roku chciałabym Ci życzyć, aby przyniósł on radość i spokój ducha, nadzieję i szczęście, pomyślność i dobrobyt. Życzę spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do celu i pokonywania trudności, sukcesów w każdej dziedzinie życia i co najważniejsze: twórczego rozwoju, kreatywnego myślenia i zrealizowania cudownych projektów.

Mix mediowy layout

Przygotowując mój sylwestrowy layout w głowie miałam noc i jarzące się światła fajerwerków na niebie. Żeby uzyskać ten efekt pomalowałam podobrazie czarnym gesso i użyłam wosku w przepięknym kolorze białego złota.

Najpierw przez szablon gwiazdki naniosłam pastę modelującą. Elementy z masy lekkiej i metalowe elementy przykleiłam na gel medium, natomiast tekturki na klej.

Gdzieniegdzie dodałam pastę strukturalną zrobioną z pudru 3D i czarnego gesso, żeby dodać więcej tekstury.

Pasta woskowa typu kameleon pokazuje swoje piękno i cudny kolor właśnie na ciemnym tle. Dodałam również wosk w kolorze ametystowym i odrobinę zielonej farby akrylowej,  żeby zachować spójność ze zdjęciem fajerwerków.

Uwielbiam błyskotki, więc nie mogło w moim projekcie zabraknąć koralików, mikrokulek, tłuczonego szkła i brokatu.

Na koniec dodałam również listę życzeń. Oby się spełniły!

Mam nadzieję, że mój sylwestrowy layout wprowadził Cię w nastrój szampańskiej zabawy do białego rana. Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteś tu z nami. Zapraszam po Nowym Roku po kolejną, szalenie interesującą garść inspiracji i informacji. Do Siego Roku!

Pozdrawiam,

Magda Kam

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.