Powoli jesień się kończy owoce i kolory jesieni również, przemijają jak wszystko inne wraz z upływem czasu. Jednak prace, które zostały zgłoszone na wyzwanie zachowały nieco jesieni i to nie tylko w naszej pamięci. Zapewne jesteś ciekawa, kto zwyciężył tym razem? Dlatego tez nie przedłużając pragnę ogłosić że…

… w wyniku głosowania zwyciężczynią wyzwania Owoce i kolory jesieni jest @papierowo.mi

Zgłosiła ona do wyzwania bardzo energetyczną kartkę jesienną. Kartka zawiera całą masę jesiennych owoców jest tu dynię, żołędzie, Dodatkowo są na niej iście jesienne barwy i urocze zwierzątka. Oto zwycięski banerek dla Ciebie:

owoce i kolory jesieni - zwycięzca

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu styczniu (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast wyróżnienie i banerek tym razem przyznany został Marlenie – Scrap-Artki za uroczą mega sensoryczną szkatułkę jesienną. Poniżej banerek dla Ciebie.

owoce i kolory jesieni - wyróżnienie

Niewątpliwie wypada mi podziękować za zgłoszenia do wyzwania oraz pogratulować osobom nagrodzonym i wyróżnionym 🙂

Na zakończenie przypominam że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: W pudełku. Mam nadzieję że tytuł i sama idea przypadły Ci do gustu i zgłosisz swoją pracę. Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia w nim udziału. Reasumując jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.