Nawet nie wiesz jak bardzo byłam zaskoczona i jak bardzo się cieszę, że w tym pełnym przygotowań do świąt okresie zostało zgłoszonych do wyzwania W pudełku tyle prac. Między innymi exploding boxy, czy kartki w pudełkach, ale i również drewniane skrzyneczki – wszystkie bardzo ciekawe i takie różne. Mam nadzieję że obecne wyzwanie wyzwoli równie wielką falę weny i twórczości. Zapewne czekasz żeby dowiedzieć się kto jest zwycięzcą wyzwania, dlatego aby tradycji stało się zadość przejdę do sedna 🙂

Zwyciężczynią grudniowego wyzwania W pudełku jest Anna Sawicka, która przygotowała mixed mediową szkatułkę.

wyniki wyzwania w pudełku - Anna

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w miesiącu lutym (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Urszuli (Pasada Art Craft) za świąteczny exploding box z mega energetycznymi kwiatami.

wyniki wyzwania w pudełku - Urszula

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Zegary, zegarki i zegareczki. Serdecznie na nie zapraszam i myślę, że będzie ono równie inspirujące. Ciekawa jestem jak zegary zainspirują Ciebie. Mam nadzieję, że ja i zespół bloga zostaniemy zaskoczone Twoimi zgłoszeniami. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.