Zwierzęta te duże i te malutkie

Witam wiosennie! Zapewne jesteś ciekawa kto zwyciężył w wyzwaniu “Zwierzęta te duże i te malutkie”. Wysoce prawdopodobne, że po zdjęciu nagłówkowym już się zorientowałaś 😉 Zgłoszeń było wiele, tak jak lubię! Bardzo ciekawe interpretacje tematu i bardzo ciekawe prace.  Niestety zwycięzca może być tylko jeden, dlatego też trzeba było głosować. Wyobraźcie sobie że tym razem nie były to obrady jednogłośne, ale w wyniku głosowania wyłoniłyśmy zwycięzcę. Aby nie przedłużać, a tradycji stało się zadość przejdę do sedna, czyli do ogłoszenia wyników.

Zwyciężczynią marcowego wyzwania “Zwierzęta te duże i te malutkie” jest Paulina (@moje_pasje.paulina), która narysowała przecudowne zwierzaczki leśne – jestem nimi oczarowana.

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w maju (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Zwierzęta te duże i te malutkie

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Justynie (The enchanted world of paper) za wiosenny, warstwowy tamborek.

Zwierzęta te duże i te malutkie

Reasumując chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Na zakończenie przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Foremkowy zawrót głowy. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Jest okazja wykazać się w różnych dziedzinach twórczych, niekoniecznie papierowych. Tym samym mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące i jak zawsze jestem ciekawa jak wyciski lub odlewy z foremek  zainspirują Ciebie. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do zabawy!

2 komentarze

  1. Avatar

    Dziekuje za wyroznienie! Kest mi bardzo milo!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.