Witam wiosennie! Zapewne jesteś ciekawa kto zwyciężył w wyzwaniu “Zwierzęta te duże i te malutkie”. Wysoce prawdopodobne, że po zdjęciu nagłówkowym już się zorientowałaś 😉 Zgłoszeń było wiele, tak jak lubię! Bardzo ciekawe interpretacje tematu i bardzo ciekawe prace.  Niestety zwycięzca może być tylko jeden, dlatego też trzeba było głosować. Wyobraźcie sobie że tym razem nie były to obrady jednogłośne, ale w wyniku głosowania wyłoniłyśmy zwycięzcę. Aby nie przedłużać, a tradycji stało się zadość przejdę do sedna, czyli do ogłoszenia wyników.

Zwyciężczynią marcowego wyzwania “Zwierzęta te duże i te malutkie” jest Paulina (@moje_pasje.paulina), która narysowała przecudowne zwierzaczki leśne – jestem nimi oczarowana.

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w maju (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem przypadł Justynie (The enchanted world of paper) za wiosenny, warstwowy tamborek.

Reasumując chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Na zakończenie przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: Foremkowy zawrót głowy. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Jest okazja wykazać się w różnych dziedzinach twórczych, niekoniecznie papierowych. Tym samym mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące i jak zawsze jestem ciekawa jak wyciski lub odlewy z foremek  zainspirują Ciebie. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do zabawy!

2 komentarze

  1. Dziekuje za wyroznienie! Kest mi bardzo milo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.