Pora na ogłoszenie wyników wyzwania “Foremkowy zawrót głowy”. Zgłoszeń było wiele i wszystkie bardzo ciekawe. Niektóre mnie zszokowały 😉 Nasze głosy się zróżnicowały, ale wygrany może być tylko jeden. Dlatego też cieszę się, że jednak pomimo tego udało nam się wybrać zwycięzcę. W związku z tym bez przedłużania przejdę do ogłoszenia wyników.

Możliwe że już ze zdjęcia nagłówkowego wydedukowałaś kto zwyciężył w foremkowym wyzwaniu bloga Kreatywnego. Werble… tadam tadam… w tym miesiącu wygraną zgarnia Monika – Szafranowe Twory. Przygotowała ona dwie cudowne prace do tego wyzwania lecz wygrała księżycowym chustecznikiem <3

foremkowy zawrót głowy - wygrana

 

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w maju (termin ustalimy na priv jeśli wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem w wyzwaniu “Foremkowy zawrót głowy” tym razem przypadł Katy z bloga art-katy za oryginalną ramkę czy też LO wykonane na bazie zegara 🙂

foremkowy zawrót głowy - wyróżnienie

Reasumując chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom oraz pożyczyć dalszych ciekawych pomysłów, jak również ich realizacji.

Na zakończenie przypominam, że na blogu trwa już kolejne wyzwanie: W ogrodzie duszy. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Jest okazja wykazać się w różnych dziedzinach twórczych, niekoniecznie papierowych. Tym samym mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Zatem jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.