Jak wiesz w pierwszym tygodniu miesiąca ogłaszamy wyniki wyzwania miesiąca poprzedniego. Dlatego też nie jest niespodzianką co zawiera dzisiejszy wpis. Nasze skromne grono zostało zasypane zgłoszeniami z błyszczącymi pracami, za co przeogromnie dziękuję <3 . Nasze zdania były bardzo podzielone, niemniej zwyciężczyni została wybrana większością głosów. Czy jesteś ciekawa, kto wygrał tym razem? Ja jestem ciekawa czy zaskoczył Cię nasz wybór. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania, chciałabym ogłosić wyniki wyzwania #31 – “Błyszcz jak diament”.

Zwyciężczynią styczniowego wyzwania jest Ania (Dusza z papieru), która zgłosiła delikatną pierwszokomunijną kartkę ze złotymi elementami.

Wyniki wyzwania #31 - dusza z papieru

Serdecznie Ci gratuluję i proszę skontaktuj się z nami pod adresem mailowym sklepu Świat Pasji w celu odebrania i zrealizowania wygranej. Możesz również napisać w messenger przez nasz fanpage Świat Pasji. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechciałabyś przygotować gościnny wpis w marcu (termin ustalimy na priv, jeśli oczywiście wyrazisz chęć).

Natomiast banerek z wyróżnieniem w tym miesiącu otrzymują dwie osoby 😀

eve creative za bardzo kobiece i stylowe opakowanie na prezent

Wyniki wyzwania #31 - eve creative

oraz Płonące motyle za mega pracochłonną i przecudnie błyszczącą kryształową bransoletkę <3

Wyniki wyzwania #31 - płonące motyle

Na zakończenie chciałabym gorąco pogratulować odznaczeń zwyciężczyniom. Jak i również pożyczyć wszystkim zgłaszającym dalszych ciekawych pomysłów oraz sprawnej ich realizacji.

Tym samym przypominam, że na blogu tradycyjnie trwa już kolejne wyzwanie: Bokeh. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału i mam nadzieję, że będzie ono równie inspirujące. Bardzo jestem ciekawa jak podejdziesz do tematu. Przypominam że to ostatnie wyzwanie ogłoszone na łamach bloga Kreatywnego. Dlatego jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę, to koniecznie zapraszam do udziału!

Ps. Przypominam również, że do końca miesiąca trwa nabór do zespołu Kreatywny Social DT – sprawdź, zapoznaj się i może zechcesz do nas dołączyć 🙂 Zapraszam!

wyniki wyzwania #31

3 komentarze

  1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie :* i gratulacje dla Zwyciężczyni kartka jest przepiękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.