Jak co miesiąc, zazwyczaj, na naszym blogu swoje prace prezentują osoby, które wygrały wyzwanie w miesiącu poprzednim. Tym razem naszym Gościnnym Twórcą jest Kala (wygrała ona wyzwanie #29), która zaprezentuje albumik harmonijkowy.  Jeśli jesteś ciekawa co ma ta scraperka do powiedzenia o swojej pracy, to koniecznie przeczytaj ten wpis.

 

Cześć!
Bardzo dziękuję wygraną w wyzwaniu oraz zaproszenie do gościnnego wpisu, niezmiernie miło mi u Was gościć!
Jestem Kala, w internecie znajdziecie mnie szukając kalowanki. W tym roku miną 4 lata odkąd zaczęłam skrapować, ale właściwie zabawę z papierem uwielbiam od dzieciństwa 🙂

Jako inspirację przygotowałam prosty albumik harmonijkowy z okazji dnia babci. Wybrałam kolekcję Craft O’Clock „Hello Beauty” i dopasowane do niej elementy do wycinania, czyli kwiaty i listki. Bazę zbigowałam podwójnie tak, by wewnątrz pomieściła ramki do wsunięcia zdjęć i kompozycje z elementów do wycinania na niewysokich dystansach. Nie zdecydowałam się na żadne zamknięcie, żeby umożliwić swobodne postawienie rozłożonego albumu na półce. Okładkę ozdobiłam serwetką, emaliowanymi kropkami z Whimsy Stamps oraz malutkimi tekturkami pomalowanymi białym tuszem akrylowym z 13arts.

Albumik harmonijkowy z okazji Dnia Babci
Albumik harmonijkowy z okazji Dnia Babci - środek

Babcię z pewnością ucieszy ładna oprawa na zdjęcia wszystkich prawnucząt, tym bardziej w jej ulubionych kolorach, dodatkowo wydrukuję jej imiona z metryczkami tak, by wszystko miała w jednym miejscu 🙂

Trzymajcie się ciepło,
Karolina

Ja również albumik jest uroczy i na pewno będzie cudownym prezentem! . Ze swojej strony dziękuję Kali bardzo za ten wpis! Przypominam również o trwającym wyzwaniu: Błyszcz jak diament i tym samym serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału.

Jeden komentarz

  1. Bardzo fajny i pomysłowy album na prezent dla Babci. Piękny, podoba mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.