Farby akwarelowe w proszku Color glow to silnie połyskujące metaliczne farby akwarelowe. Farby te mają różnorodne zastosowanie i mają przepiękne intensywne kolory. 

W jednym z moich wcześniejszych wpisów przedstawiłam już Tobie farby akwarelowe w proszku firmy 13@rts ale są one o nieco innym zastosowaniu. Były to farby akwarelowe w proszku Rainbow Color. Różnica między Rainbow Color a Color Glow to przede wszystkim rodzaj proszku i połysk lub jego brak. Te pierwsze są jakby kryształkami soli, a te, które opisuję dzisiaj, to delikatny puder. 

 

Farby akwarelowe w proszku Color Glow to także metaliczny połysk i łatwość w użyciu. Pakowane są w pojemniczki 10g, które są niezwykle wydajne.

Możesz wybierać spośród 15 pięknych kolorów. Moje ulubione to Tiger Eye, TanzaniteGolden Calcite.

Dla osób, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na przydasie bądź mało mediują są idealne ponieważ:

  • nie wysychają jak np. farby akrylowe
  • możesz je używać jak akwareli i malować nimi po papierze akwarelowym lub wcześniej odpowiednio zagruntowanej powierzchni.  
  • możesz nimi także malować odbitki stempli
  • mieszając farby Color Glow z ciekłym medium akrylowym (Liquid Acrylic) nadasz im właściwości farb akrylowych!
  • świetnie też nadają do mieszania z woskami, pastami i innymi farbami

Farby akwarelowe w proszku Color Glow

Podstawowe użycie farb akwarelowych Color Glow to wymieszanie ich z wodą. Możesz albo zmieszać proszek z wodą na palecie do mieszania farb i malować pędzlem jak typową farbą akwarelową. Możesz też spryskać najpierw wodą powierzchnię, którą zamierzasz malować a potem wsypać proszek i odwrotnie. Farby mają intensywne kolory więc jeśli chcesz uzyskać delikatny odcień dodaj więcej wody. 

Mieszając farby akwarelowe Color Glow z ciekłym medium akrylowym uzyskasz efekt farb akrylowych, które po wyschnięciu nie reagują z wodą i można je używać do malowania przedmiotów.   

farby akwarelowe w proszku Color Glow

Pokochałam te farby za to, że można z nimi zrobić absolutnie wszystko i mają piękne kolory. Mam nadzieję, że przekonałam Cię, że warto mieć je w swojej pracowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.